HP Victus Gaming 7P645EA alınır mı?

Bütçe
35000

Laothoil

Kilopat
Merhaba, normalde Acer alacaktım ama fiyatı 37k olmuş onun yerine HP Victus Gaming 7P645EA düşünüyorum, bu ürünün ekran kartı kaç watt? Herhangi bir kronik sorunu var mı? Isınma sorunu var mı? Bunun haricinde bu ürünlerdeki kısıtlama olayı nedir tam anlatır mısınız? Oyun oynamaya engel olur mu? Bu modelde MUX Switch var mı? Artık gerçekten laptop aramaktan sıkıldım.

Son düzenleme:
4060 120W imiş, MUX olup olmadığını bulamadım. Maalesef bu fiyatlar artık 4060 ekran kartlı 144 Hz IPS ekranlı laptoplar için normal Türkiye'de.

4060 120W imiş, MUX olup olmadığını bulamadım. Maalesef bu fiyatlar artık 4060 ekran kartlı 144 Hz IPS ekranlı laptoplar için normal Türkiye'de.

Herhangi bir kronik sorunu var mı? Isınma sorunu var mı? Bunun haricinde bu ürünlerdeki kısıtlama olayı nedir tam anlatır mısınız? Oyun oynamaya engel olur mu? Bunlar hakkında bilginiz var mı?

Herhangi bir kronik sorunu var mı? Isınma sorunu var mı? Bunun haricinde bu ürünlerdeki kısıtlama olayı nedir tam anlatır mısınız? Oyun oynamaya engel olur mu? Bunlar hakkında bilginiz var mı?

Isıma sorunu yok deniliyor, zaten gaming laptop ona göre soğutma sistemi vardır, tam yük altında ısınmayacak laptop yok. Kısıtlama ile ilgili bir şey okumadım, o yüzden bir şey diyemem, kronik sorun var mı yok mu onu da bilmiyorum en iyisi alıp kullananların yorumlarına bakmak.

Kronik sorun yok. Cihazdaki GPU 120 W çekiyor ve MUX switch de bulunuyor.

Cihaz ısınmasını diye HP, Victus modellerindeki işlemcilerin çekebileceği maksimum gücü limitliyor. Gücünden bi' tık feragat edip cihazın ısınmıyor kısaca.

Eğer kısıtlama sadece işlemci tarafındaysa oyun performansında en ufak düşüş olmaz çünkü o işlemci stok halde bile masaüstü 4070'i 1080P ve üzerinde besleyecek güçte.

Eğer kısıtlama sadece işlemci tarafındaysa oyun performansında en ufak düşüş olmaz çünkü o işlemci stok halde bile masaüstü 4070'i 1080P ve üzerinde besleyecek güçte.

Zaten bu sebepten dolayı 13500H kullanılıyor R serisi victus modellerde. İşlemcide 8 tane E-Core olduğu için limitlenmek için müsait.

Zaten bu sebepten dolayı 13500H kullanılıyor r serisi Victus modellerde. İşlemcide 8 tane e-Core olduğu için limitlenmek için müsait.

Eğer kısıtlama sadece işlemci tarafındaysa oyun performansında en ufak düşüş olmaz çünkü o işlemci stok halde bile masaüstü 4070'i 1080p ve üzerinde besleyecek güçte.

Desteklediği maksimum depolama alanı ne kadar?

Geri
Yukarı