HP Victus Gaming 7Z591EA alınır mı?

Arslonga

Hectopat
HP Victus Gaming Dizüstü bilgisayar, 16,1 inç 144 Hz FHD IPS, AMD Ryzen 5 7640HS, 16 GB RAM, NVIDIA GeForce RTX 4050, 1 TB SSD, FreeDOS, Mika Gümüş, 7Z591EA Amazon.com.tr

Ürün bu. Bu modelin kritik bir sorunu yoksa bu fiyata en iyi bu gibi gözüküyor. Eğer daha iyi alternatifleri varsa söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bütçe var ise.

2 hafta oldu alalı kullanıyorum. Kronik herhangi bir sıkıntısı yok. Ekran sallanma,klavye esneme gibi eski kasada olan sıkıntıları bu yeni kasada çözmüşler sanırım. Onun harici soğutması vs gayet yeterli. Bütçe çıkarsa 4060'lı versiyon alınabilir çıkmıyorsa bu fiyat bandında olan en iyi seçenek.

2 hafta oldu alalı kullanıyorum. Kronik herhangi bir sıkıntısı yok. Ekran sallanma,klavye esneme gibi eski kasada olan sıkıntıları bu yeni kasada çözmüşler sanırım. Onun harici soğutması vs gayet yeterli. Bütçe çıkarsa 4060'lı versiyon alınabilir çıkmıyorsa bu fiyat bandında olan en iyi seçenek.
Benim attığım linkteki ürünü mü kullanıyorsunuz tam olarak?
Eğer öyleyse açıklamada yazan ağırlık doğru mu ve sizce taşıması zor mu? 3.76 kg diyor.

Benim attığım linkteki ürünü mü kullanıyorsunuz tam olarak?
Eğer öyleyse açıklamada yazan ağırlık doğru mu ve sizce taşıması zor mu? 3.76 kg diyor.
Evet sizin attığınız ürünü kullanıyorum. Ağırlığını ölçme gibi bir durumum olmadı ama sırt çantasında kullanıyorum omuzlarımı vs ağırlığı rahatsız etmiyor normal diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı