HP Victus 16 7Z591EA laptop alınır mı?

Bu cihaz da güzel duruyor ancak resmi kurumsal olmayan bir satıcıdan alırsam sıkıntı yaşama şansım artar diye düşünüyorum. O yüzden başta amazon resmi satıcısına ait bir model yazdım.
O cihaz sorunlu, alirsan düzgün 144 hz keyfi dahi yasayamazsin.

Victus 16 RTX 3060 i712700 32 GB RAM 1 TB SSD modelini yaklaşık 10 aydır kullanıyorum bütün oyunları sorunsuz oynadım şu ana kadar üzmedi.

Öyledir😆 ben makinemden memnunum kardeş. 10 aydır kullanmaktayım.

Sen cihazından memnun ol ne güzel ama bütçede daha iyisi varken neden çok daha geride bir cihaz alınsın? @Bruz soruyu size de soruyorum neden daha iyisini almasın?

Bu cihaz da güzel duruyor ancak resmi kurumsal olmayan bir satıcıdan alırsam sıkıntı yaşama şansım artar diye düşünüyorum. O yüzden başta Amazon resmi satıcısına ait bir model yazdım.

Sıkıntı yaşayacağını pek sanmam.

Konu sahibinin atmış olduğu cihaz tam performans dahi çalışamıyor daha. Sen memnunsun da ne olacak? İsme para veriyorsun donanıma değil. i5 13. nesil Victus aldıgını sanarsın ama i5 12. nesilden daha dusuk performans alirsin, olay budur.

Her şeye teorik yaklaşamazsın. Sana FPS drobu yaşamadığım söylüyorum bana kanıt at diyorsun. Üstüne üstlük başka kullanıcı da bu durumu aynen paylaşıyor, drop yaşamadığını söylüyor ama inatlaşıyorsun. Isınıyor diyorsun ama limitli bir cihazın ısınmadığını bile bilmiyorsun. İsme para veriyorsun donanıma değil diyorsun her konuda Victus'a '' Anakart arızalı, 200 FPS yerine 50-60 FPS alırsın, 144 Hz hissetmezsin '' diyerek çamur atmaya çalışıyorsun. Konu sahibi almak için karar vermiş zaten modeli ama hala uzatmaya çalışıyorsun konuyu anlayamadım seni. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı