HP Victus Gaming için işletim sistemi önerisi

X096

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, bugün HP Victus bilgisayarımda hangi işletim sistemi daha performanslı onu bulmak istedim. Yardımcı olabilir misiniz?

RAM: 16 GB.
İşlemci: Intel Core i5-13500H 2.60 GHz.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce RTX 4050.

Bende de HP Victus 16 var fakat bendeki işlemci Ryzen 5 7640HS, Windows 11 Home kurup OEM key aldım şu anda memnunum bir sıkıntı yok. Bende de 16 RAM ve 4050 var bir optimizasyon sıkıntısı olmuyor gayet akıcı.

Victus'larda şu an Linux sıkıntısı var. Windows 11 Home veya Pro işinizi görecektir. Home önerimdir.

Kendi konunuzu açmalısınız yoksa konuyu bile açamadan susturulursunuz.

Merhaba, bugün HP Victus bilgisayarımda hangi işletim sistemi daha performanslı onu bulmak istedim. Yardımcı olabilir misiniz?

RAM: 16 GB.
İşlemci: Intel Core i5-13500H 2.60 GHz.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce RTX 4050.

Zaten Windows 10 da ses ve touchpad sürücüsü çalışmıyor mecbur 11 kuracaksınız.

Ben de aynı model laptopuma gördüğüm yorumlar sonucunda windows 11 kurmaya karar verdim ama home ya da pro konusuna karar veremedim. Herkes home kurulmasını öneriyor ama normalde pro daha çok tercih edilen bir sürümdü diye biliyorum. Bu laptoplarda neden home öneriyorlar bilen var mı?

Ben de aynı model laptopuma gördüğüm yorumlar sonucunda windows 11 kurmaya karar verdim ama home ya da pro konusuna karar veremedim. Herkes home kurulmasını öneriyor ama normalde pro daha çok tercih edilen bir sürümdü diye biliyorum. Bu laptoplarda neden home öneriyorlar bilen var mı?
Normal ev kullanıcısı için ideal olan home

Ben de aynı model laptopuma gördüğüm yorumlar sonucunda Windows 11 kurmaya karar verdim ama Home'ya da Pro konusuna karar veremedim. Herkes Home kurulmasını öneriyor ama normalde Pro daha çok tercih edilen bir sürümdü diye biliyorum. Bu laptoplarda neden Home öneriyorlar bilen var mı?

Birkaç gereksiz uygulama falan yüklenmiyor ama en iyisi produr sistem iyiyse ve Victus'lar zaten sistem olarak 11 için gayet yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı