HP Victus hakkında bilgi yok

Ahmet kenger

Hectopat
Daha fazla  
Bu model bayağı aklıma yattı lakin ne bir inceleme ne de bir FPS degeri videoları var. Kimse de kullanmamış. Bilmeden almak istemiyorum. Bu fiyata daha iyi önerisi olan var mı? Tasarım olarak oldukça beğendim sade ve şık açıkçası 8 GB RAM'da endişeye düşürüyor beni ama DDR5 olması da avantajlı bilgisi ya da fikri olan var mı?

Bu hali ile nasıldır oyunları rahat oynatır mı TUF'larda ısınma sorunu var deniliyor.

Hangi oyunları? Şu an oynatmayacagi oyun olduğunu düşünmüyorum zaten oynatır, TUF'u soğutucuyla vs yükselterek kullandığınız da sıkıntı çıkarmaz.

Hangi oyunları? Şu an oynatmayacagi oyun olduğunu düşünmüyorum zaten oynatır, TUF'u soğutucuyla vs yükselterek kullandığınız da sıkıntı çıkarmaz.

TUF modelini atabilir misiniz peki ben genelde arkadaşlarımla GTA 5 Online Valorant Cities sklines The Forest gibi oyunlar oynuyorum en agır olanlardan biri sanırım RDR2 oynadıgım oyunlarda bunları kasmadan oynatır mı sadeligi ve ekran boyutu hoşuma gitti açıkçası şu an RAM ekleme imkanım yok ama 3-4 ay içinde 8 GB daha veya 16 GB daha ekleyebilirim.

Denk denebilirler yaklaşık hocam, victus 75W TUF 95W.

Anladım ailem de biraz destek çıkarsa önceligim TUF olsun o zaman hem 16 GB RAM hem de 95W ekran kartı.

Denk denebilirler yaklaşık hocam, victus 75W TUF 95W.

Yeni işlemciler ekran kartları çıkacak bir süre beklemek mantıklı mı sizce bundan önce bekledigime hiçbir şey alamamıştım ama durum tamamen farklı idi Gaming gecesini takip etsem ya da daha iyi bir şeyler düşer mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı