HP Victus hakkında bilgi yok

3050 Ti'nin 115W versiyonu yok hocam 75 o cihazda.

Soru cevap kısmında gördüm bende pek inanmadım açıkçası TUF bile bütçemi zorlarken ama 115 W olsa denenebilirdi bakalım biraz daha araştırma ihtiyacı duyuyorum kısmet :) çok olmadı 10bine 3060'lı laptoplar vardı onlara o kadar para mı verilir diyorduk şimdi piyasa ölmüş bitmiş artık elektronik cihaz almak lüx ün üstüne çıkmış.

Satıcılara pek güvenmeyin (işini dürüst yapanları tenzih ederim), bir kısmı utanmadan yalan söyler, bir kısmı bilmez yine de cevap sallar, bir kısmı bile bile yanlış ürün bilgisi girer. Mümkün mertebe yabancı kaynaklar önceliğiniz olsun araştırırken.

Satıcılara pek güvenmeyin (işini dürüst yapanları tenzih ederim), bir kısmı utanmadan yalan söyler, bir kısmı bilmez yine de cevap sallar, bir kısmı bile bile yanlış ürün bilgisi girer. Mümkün mertebe yabancı kaynaklar önceliğiniz olsun araştırırken.

Ters gibi victusun bu modelini yabancı kaynaklardan da bulmadım bütün modeller var ama bu yok W değeri beni de şaşırttı 115W 3050 ilk çıktıgı zamanlar takip edip olmadığını biliyordum ama acaba güçlendirildi vs... Olaylar oldu mu diye sormak istedim bunca para verip doğru düzgün bir bilgi olmaması üzüyor insanı hele bir de satıcılar.

Asla bekleme bu şartlarda. Asla! Ne kadar beklersen o kadar kaybedersin.

Bu arada Victus'un soğutması iyi. Endişelenmeyin. O fiyata rakipsiz. Bir hafta önce falan 15k idi, orası ayrı.

Son düzenleme:
Asla bekleme bu şartlarda. Asla! Ne kadar beklersen o kadar kaybedersin.

Bu arada Victus'un soğutması iyi. Endişelenmeyin. O fiyata rakipsiz. Bir hafta önce falan 15k idi, orası ayrı.

Ya aklıma bir de ASUS yattı ama teknorya satıyor çok şikayet var o mağaza ile arkadaşımda sorun yaşamıştı çok kararsızım bu konuda az daha para biriktirip 3060'lı bir laptop mu alsam diyorum lakin piyasa duracak mı sanmıyorum 3050 ile çok kötü yorumlar yapılıyor 4 GB VRAM yetersiz oyunlarda sıkıntı yaşanıyor falan bu parayı verip de sıkıntı da yaşamak istemem açıkçası ufak bir kararsızlık var.

Selam hocam bir model buldum bu DDR 4 lakin ekran kartı 3050 Ti bu kaç watt acaba bulamadim bir şey digerinin artıları var ama ekran kartı çok fark eder mi yoksa diğeri ilk attığını mı daha mantıklı https://ty.gl/s4d11lglc9

@Artoria Pendragon

Son düzenleme:
Ya aklıma bir de ASUS yattı ama teknorya satıyor çok şikayet var o mağaza ile arkadaşımda sorun yaşamıştı çok kararsızım bu konuda az daha para biriktirip 3060'lı bir laptop mu alsam diyorum lakin piyasa duracak mı sanmıyorum 3050 ile çok kötü yorumlar yapılıyor 4 GB VRAM yetersiz oyunlarda sıkıntı yaşanıyor falan bu parayı verip de sıkıntı da yaşamak istemem açıkçası ufak bir kararsızlık var.

75W hocam diğerleri daha mantıklı.

Geri
Yukarı