HP Victus hoparlör kısmının şişmesi

Sobarlas

Picopat
Daha fazla  
Yeni aldığım HP Victus hoparlöründen arada yankı gibi ses geliyor ve hoparör kısmının şiştiğini fark ettim. Böyle bir şey olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şişen şey pilden başka bir şey değildir. Ve şişmeye de devam edecektir. Garantisi varsa götür, yoksa en kısa sürede pili çıkart (Yalıtımlı eldiven falan giy). Yoksa kasayı çatlatır.

şişlik olmadan öncede seste ara ara sıkıntı vardı ama şişlik biraz canımı sıktı

Victus_16_1.jpeg

fanların olduğu kısım

klavyenin üstündeki v işaretindeki ızgaralar var ya onun sol tarafında hafif şişme var
dış yüzey.png

hani baktığımda orada şişebilecek birşey de göremedim hpnin teknik servisi çok sıkıntılı göndermek de istemiyorum

Son düzenleme:
şişlik olmadan öncede seste ara ara sıkıntı vardı ama şişlik biraz canımı sıktı

Eki Görüntüle 1887111
fanların olduğu kısım

klavyenin üstündeki v işaretindeki ızgaralar var ya onun sol tarafında hafif şişme varEki Görüntüle 1887113

hani baktığımda orada şişebilecek birşey de göremedim hpnin teknik servisi çok sıkıntılı göndermek de istemiyorum

Orası Hoparlör değil dostum. Soğutma. O bölgede şişme yapacak birşey göremedim bende ilginç

galiba bu bir çıkıntı çünkü sağ ve sol da eşit çıkıntı var bana sol biraz şişmiş gibi gelmiş ama oraya neden çıkıntı koyulur ki acaba

galiba bu bir çıkıntı çünkü sağ ve sol da eşit çıkıntı var bana sol biraz şişmiş gibi gelmiş ama oraya neden çıkıntı koyulur ki acaba
Ben de de var şimdi farkettim. Görünürde bir şişiklik yok ama orada çizilme veya çatlaklık gibi birşey var gibi çözümünü buldunuz mu sorunu nedir

Ben de de var şimdi fark ettim. Görünürde bir şişiklik yok ama orada çizilme veya çatlaklık gibi bir şey var gibi çözümünü buldunuz mu sorunu nedir?

Takma kafaya hocam zaten pil orada değil o tarihten bu yana hiçbir sıkıntı yaşamadım aynı da duruyor şişme falan yapmadı yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı