HP Victus laptop önerisi

mustafakizilisik

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar üç model var aralarında hangisi daha iyi tercih olur. Şimdiden teşekkür ederim.
Not: Bu modeller harici tavsiyede bulunmayınız.

Bunlar dandik ekranlı yüksek özellikli laptoplar. 7ms yazan 25ms Total'e denk geliyor ve ghostingli bir panel. Ekranı önemsiyorsan nitro 16 al.
şunuda izle.

RTX 4060 olan daha iyi gibi duruyor fakat işlemcisi bir tık alt. Başka önermeyin demişsin ama yine de sorayım HP Victus'lardan aynı bilgisayarın Ryzen 7 versiyonu var hem de daha ucuz (33199 TL) tek eksiği SSD'si 512 GB onu da kalan parayla rahat rahat yükseltirsin.

Hocam sizce de bu daha iyi bir seçenek değil mi? (Başka model tavsiyesinde bulunmayın demiş ama aynı model olduğu için attım.)

Hocam sizce de bu daha iyi bir seçenek değil mi? (Başka model tavsiyesinde bulunmayın demiş ama aynı model olduğu için attım.)
Evet daha iyi, normalde ben bunu tavsiye ederim ama.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Satın aldığım laptopta talihsizlikler yaşadım satın aldığım yerden değişim yapıcam ellerinde bu modeller var ondan dolayı bunlar ile sınırlıydı. Fakat az önce görüşmemde i7 12700h rtx 3060 modelde olduğunu söyledi müşteri iadeliymiş yani kutusu açılmış eğer fiyat farkı az çıkarsa muhtemelen bunu alıcam.

Yeni konular

Geri
Yukarı