HP Victus laptopta aygıtlar gözükmüyor

MuslumanMarsli

Kilopat
Daha fazla  
HP Victus satın aldım ve Windows 10 yanlışlıkla iki defa kurdum sorun çıkmadı. Bilgisayar açıldı ama bilgisayarda ne Wi-Fi var ne ekran kartı algılanıyor Ethernet ile laptopa internet erişimim var aygıt yöneticisinde 5 6 tane bilinmeyen aygıt var. Ne yapacağımı bilmiyorum. Windows'ları silsem yeniden kursam sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
HP Victus cihazlarda sorunsuz driver kurulumları için Windows 11 kurun. Windows 10 sürücülerde sıkıntı çıkarıyor.

Ayrıca HP'nin sitesinden sürücüleri elle kurmayı deneyebilirsiniz.

HP Victus cihazlarda sorunsuz driver kurulumları için Windows 11 kurun. Windows 10 sürücülerde sıkıntı çıkarıyor.

Hocam windows 11 kursam her şey düzelir mi diyorsun şuanda tek sorunum ekran kartını okutamadım RTX 3060 var okumuyor

Kendi sitesinden tüm driverları indirdim hala ekran kartını okumuyor.

Hocam windows 11 kursam her şey düzelir mi diyorsun şuanda tek sorunum ekran kartını okutamadım RTX 3060 var okumuyor

Kendi sitesinden tüm driverları indirdim hala ekran kartını okumuyor.
Nvidia'nın sitesinden sürücüleri kurmayı deneyin. Eğer olmaz ise Windows 11 kurmak işe yarayabilir. (Victus kullanıcı yorumlarının neredeyse hepsinde Windows 10'da bazı aygıtların tanınmadığı, Windows 11 kurunca düzeldiği yazıyor.)

Geri
Yukarı