HP Victus oyun performansı nasıl?

İşletim sistemi
Windows 11

Aslında Victus 14K üstü bile alabiliyor bazen. Bu victusa göre de pek iyi değil bir iki kez daha dener misiniz? İlk denemen ise bazen düşük verebiliyor.

Limiti normal bir şey mi sanıyorsun?

Giriş seviyesi birçok cihazda oluyor bu limitler. Aslında önemli olan limite rağmen ne kadar performans verdiği. HP bu işin suyunu sıkıyor.

Aslında Victus 14K üstü bile alabiliyor bazen. Bu victusa göre de pek iyi değil bir iki kez daha dener misiniz? İlk denemen ise bazen düşük verebiliyor.

Giriş seviyesi birçok cihazda oluyor bu limitler. Aslında önemli olan limite rağmen ne kadar performans verdiği. HP bu işin suyunu sıkıyor.
Birçok cihazda olmuyor, Monster, Lenovo, Nitro, TUF (Bazı) modellerde mevcut değil.

Excalibur, HP gibi dandik markalar alınmaması gerek zaten.

Firmanın kendisi koydu o limiti senin cihazla alakalı bir durum değil.

Bunun dolandırıcılığa girmesi lazım aslında, i5 13. nesil alıyosun i5 11. nesil performansı alıyosun.

Bencede hocam böyle saçmalık olur mu ya başlarım limitine bana satarken limitli diye söylemediler ben şimdi bunun iadesini istesem haksız mıyım?

2. kez denedim yine aynısını verdi sıcaklıklara baktığım zaman 70 i aşmadı 62 falan olduğu da oldu .

Dediğin gibi bazı modelleri limitsiz. i5 13500H Nitro 16 limitsiz örneğin. TUF'un birçok cihazın limit var. Lenovo ve Monster'da genelde olmuyor. Eski Clevo kasaları hariç tabii(Monster'ın)
43 k hocam o baya aşar beni :D

Keşke edebilsen fakat 14 günü geçtiyse edemezsin. Adamlara Throttle desen anlamazlar.
Ah ah ne diyeyim böyle iş olmaz yav.

Yeni konular

Geri
Yukarı