HP Victus R5 5600H alındıktan sonra tam performans için ne yapılmalı?

Tolga1231

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bugün yeni laptop aldım, HP Victus. Tam performansta kullanmak için neler yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

İşlemci AMD Ryzen 5 5600H with Radeon Graphics 3.30 GHz.
Takılı RAM 16,0 GB (kullanılabilir: 15,3 GB)
Sistem türü 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şey yapmana gerek yok. Windows Update çoğu sürücüyü kurar zaten. Ekran kartı sürücüsünü güncel sitesinden indirirsin. Güç planı ayarlarından yüksek performansa çeker keyfine bakarsın.

Windows Update üzerinden tüm güncellemeleri yap ve ekran kartı sürücüsünü güncel sitesinden indirsen yeterli hocam. Ekstra bir şeye gerek yok.

Windows Update üzerinden tüm güncellemeleri yap ve ekran kartı sürücüsünü güncel sitesinden indirsen yeterli hocam. Ekstra bir şeye gerek yok.

Alırken sorduğumda Windows güncellemerini yap dedi onları yaptım başka bir şey yapmana gerek yok dedi ekran kartı güncellemesi el ile mi oluyor.

Alırken sorduğumda Windows güncellemerini yap dedi onları yaptım başka bir şey yapmana gerek yok dedi ekran kartı güncellemesi el ile mi oluyor.
Windows Update kuruyor ama eski sürümünü kuruyor. Uğraşmam dersen Windows Update'nin kurduğu sürücüyü kullanabilirsin.
@Tolga1231 Windows 10 mu 11 mi sana yüksek performans kodunu atayım.

Windows Update kuruyor ama eski sürümünü kuruyor. Uğraşmam dersen Windows Update'nin kurduğu sürücüyü kullanabilirsin.

Aldığım performans artacaksa kurayım sürücüyü ekran kartım: RX 6500M nerede indireceğim bu sürücüyü link atabilir misin?

@Tolga1231 Windows 10 mu 11 mi sana yüksek performans kodunu atayım.

Windows 11.

Yeni konular

Geri
Yukarı