HP Victus RTX 3060'a gerek var mı?

• Konuyu başlatan elfsl
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 53
  • Görüntüleme 3B
3050 Ti iyi ekran kartı diyen arkadaşlar için söyleyeyim 1660 Ti ile benzer performansi veren 4 GB kartın neresi iyi? Kendiniz kullaniyorsunuz diye kötü değil demeye gerek yok, kendimde 3050 kullanıyorum zaten :D 6800H'in ekstrem multi Core CPU performansida yok 12. nesil Intel'lerin yaninda, CPU gücü isteniyorsa aynı modelin 12. nesillerine bakılmalı.

Ryzen 5600h eski ve güçsüz hocam ısınma da var bende i5 12500h modeli var işlemci 75 derece civarı takılıyor oyunlarda. Soğutma çok iyi ama nesil farkındanda olabilir bu 2021 bendeki 2022 model victus.
Hocam bilgisayar geldi kurulumunu yaptık fakat ekran sarımtırak sizde de böyle bir sıkıntı var mı ayarlardan falan düzeltemedim. Bilgisayar arızası mi acaba?

Hocam bilgisayar geldi kurulumunu yaptık fakat ekran sarımtırak sizde de böyle bir sıkıntı var mı ayarlardan falan düzeltemedim. Bilgisayar arızası mi acaba?
Hocam bende öyle bir sıkıntı yok benimki yeni nesil belki ondandır ama yorumlara bakın düzeltiliyordur bir şekilde hp teknik servisi de yardımcı oluyor hp sitesinden bakın. Zaten 14 gün koşulsuz iade hakkınız var birkaç gün çözmeye çalışın sonra bakarsınız.

Hocam bende öyle bir sıkıntı yok benimki yeni nesil belki ondandır ama yorumlara bakın düzeltiliyordur bir şekilde HP teknik servisi de yardımcı oluyor HP sitesinden bakın. Zaten 14 gün koşulsuz iade hakkınız var birkaç gün çözmeye çalışın sonra bakarsınız.

Benim de yeni nesil birkaç ayarla bir iki ton daha açtım ama iletişime geçeceğim tabii. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı