HP Victus RTX 4050 alınır mı?

Bütçe
30000
RTX 4050 ne kadar DLSS 3 ile birlikte harika bir performans sergilesede maalesefki safkan performansta yeterli değil ve her oyunda dlss 3 yok bu yüzden 3k daha verip bunu alın.Değicektir

Alınır mı bu? Victus'larda kronik bir sorun var mı? 250 nits yeter mi? 250 nits sorun çıkartır mı? Bir de 4050 laptop önerileriniz var mı?

Rtx 3050 i5 13500h aldım fakat Csgo'da verdiği fps 100-160 arası. R5 5600h'li laptoplar bile 400fpslere kadar çıkarken. Thh'ye şikayet ettim sonuc bekliyorum. Hani sadece yasadigim bir sorunu belirtmek istedim.

RTX 4050 ne kadar DLSS 3 ile birlikte harika bir performans sergilesede maalesef ki safkan performansta yeterli değil ve her oyunda DLSS 3 yok bu yüzden 3K daha verip bunu alın. Değicektir.

Haklısınız hocam duruma bakalım ama kasa yönünden sorun çıkartmaz inşallah.

Hocam Victus dışında alternatifin varsa Victus alinmaz. İnanilmaz ucuz bir kasa. Evet icindeki parcalar kaliteli ama 2 sene sonra bir yeri çatlayacaksa o kadar para verilmez.
Yanlış bilgi tamamen. Kasası o kadar kötü değil. Kasayla top oynamasan hiçbirşey olmaz.Sağlam kasa istiyorsan Asuslara bakacaksın. Plastik olması kırılacak olduğunu gostermiyor sonuçta sert plastik. Aldanma bu yoruma.

Arkadaş saçmalamış zaten.
Boş yapıyor ya birkaç defa daha gördüm bu arkadaşı Victusu kötülemek için elinden geleni yapıyor.

Alınır mı bu? Victus'larda kronik bir sorun var mı? 250 nits yeter mi? 250 nits sorun çıkartır mı? Bir de 4050 laptop önerileriniz var mı?

Bunu daha çok öneririm. 140 watt 4050 ve Mux var.

Yeni konular

Geri
Yukarı