Çözüldü HP Victus ses sürücüsü nereden indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

IPengu

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bu sorunu daha önce de çözmüştüm ama yedek almadığım için şu an çözümü bulamıyorum. HP Victus D-16xxxx laptopum hoparlör pıt pıt ses çıkarıyordu. Sorunu çözmek için sürücüyü sildim silmez olaydım. Milyon tane yol denedim bir türlü indiremedim. Daha önce setup.exe şeklinde kurmuştum ve sorun çözülmüştü. Cihazım Windows 10 olduğu için kendi sitesinden de indiremiyorum.

Çözüm
O detayi atlamisim. Bu seviye cihazda Windows 10'da diretmenin anlami yok aslinda.

Nasıl?
Aygıt yöneticisinde cihaz ünlem işareti ile duruyordu. Daha önce açılan konuda söylendiği gibi Microsoft Update Catalog’dan indirdiğim ses sürücüsünü kendim seçerek güncelledim. Oldu.

Burayı bir deneyeyim teşekkür ederim. Tam modeli 16-D1048NT

Yukarıda attım sanırım tüm HP Victus 16 modelleri aynı yerden indiriyor sürücüyü oradan indirip dene.
Burdan indirdim yine olmadı.

Uzun uğraşlar sonucunda sorunu çözdüm...

Son düzenleme:
O detayi atlamisim. Bu seviye cihazda Windows 10'da diretmenin anlami yok aslinda.

Nasıl?
Aygıt yöneticisinde cihaz ünlem işareti ile duruyordu. Daha önce açılan konuda söylendiği gibi Microsoft Update Catalog’dan indirdiğim ses sürücüsünü kendim seçerek güncelledim. Oldu.

Çözüm

Geri
Yukarı