HP Victus vs Acer Nitro 5

ayanamienjoyer

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, kullandığım HP Victus 16 var, 3060 ekran kartlı Ryzen 5 5600 işlemcili ve 32 GB RAM'li. Laptopumu satıp üstüne 3-4K para ekleyip aşağıdaki modele geçmeyi düşünüyorum. Linkteki bıraktığım laptop iyi midir? Geçmeye değer mi? Fikirlerinizi almak isterim.
https://amzn.eu/d/6VC1zig

Hocam bende 5600H 3050 Ti olan model var fanda Turbo mod olmadan oyunlarda 80 dereceyi görüyor karar senin Turbo mod açınca da gürültü çok geliyor.

Hocam attığınız laptop iyi fakat herşey özellik değil. Kasa kalitesi ısınma vs. Acer'den çok bişey beklemeyin pişman olabilirsiniz.

Hocam attığınız laptop iyi fakat herşey özellik değil. Kasa kalitesi ısınma vs. Acer'den çok bişey beklemeyin pişman olabilirsiniz.
hocam biraz inceleme videosu izlemiştim soğutmayı vs övüyorlardı ama yine de tedirgin yaklaşıyorum.

Değmez hocam elindeki laptop gayet güzel.
hocam çok fazla ısınıyor ve bazı oyunlarda (rdr 2, last of us) darboğaz yapıyor, ve ekran kartımın 95w olması performansı etkiliyo o yüzden notebooktan memnun kalamadım.

Hocam bende 5600H 3050 Ti olan model var fanda Turbo mod olmadan oyunlarda 80 dereceyi görüyor karar senin Turbo mod açınca da gürültü çok geliyor.
Evet hocam fanları gürültülü çalışıyormuş bende öyle duydum.

Hocam kasa kalitesi güzel merak etmeyin. Genel olarak kaliteli olmuş. Bendeki 17.3 inç olanı ama fark olacağını sanmıyorum.

Arkadaşlar merhaba, kullandığım HP Victus 16 var, 3060 ekran kartlı Ryzen 5 5600 işlemcili ve 32 GB RAM'li. Laptopumu satıp üstüne 3-4K para ekleyip aşağıdaki modele geçmeyi düşünüyorum. Linkteki bıraktığım laptop iyi midir? Geçmeye değer mi? Fikirlerinizi almak isterim.
Amazon.com.tr

Sebepsiz marka kötüleyenlere de itibar etmeyin. Acer da iyi bir markadır ayrıca. Benim gözümde bilgisayarın toyotasıdır. Herşeyden biraz hesabı..

Son 3 yılda biri nitro 5, 3 tanesi aspire olmak üzere 4 tane acer laptop satın aldım. Hiç sorun yaşamadım. Fakat şuan kullandığım 11400h'lı asus tuf f15'ten pek memnun sayılmam mesela.
Laptop seçerken spesifik olarak alacağınız kasayı araştırın. Mümkünse direkt modeli. Linkini attınız yeni kasa nitro 5 hakkında bilgim yok ama özellik bazında bakarsak; elinizdekinin üzerine 3-4k verilip alınacaksa çılgınlar gibi değer.

Sebepsiz marka kötüleyenlere de itibar etmeyin. Acer da iyi bir markadır ayrıca. Benim gözümde bilgisayarın toyotasıdır. Her şeyden biraz hesabı.

Son 3 yılda biri Nitro 5, 3 tanesi Aspire olmak üzere 4 tane Acer laptop satın aldım. Hiç sorun yaşamadım. Fakat şu an kullandığım 11400H'lı ASUS TUF F15'ten pek memnun sayılmam mesela.
Laptop seçerken spesifik olarak alacağınız kasayı araştırın. Mümkünse direkt modeli. Linkini attınız yeni kasa Nitro 5 hakkında bilgim yok ama özellik bazında bakarsak; elinizdekinin üzerine 3-4K verilip alınacaksa çılgınlar gibi değer.

Hocam bende ondan korkuyorum, internette vs hiçbir bilgi bulamadım bilgisayar hakkında sizin elinizde kaynak var mıdır acaba?

Geri
Yukarı