HP Victus vs ASUS TUF vs Excalibur laptop

Bütçe
25000
Bu listedeki laptopları araştırıp karşılaştırma videoları izleyip duruyorum ama yok 4050 140 watt TUF çok daha iyi yok 3060 100 watt Victus daha güçlü falan derken çok kafam karıştı yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Ağır oyuncu değilim genelde basit strateji oyunları oynuyorum amacım en uzun ömürlü ve en güçlüsünü almak bu listedeki tüm pcleri alabilecek durumdayım.
TUF tabii ki. Victus leş gibi, excalibur da leş gibi.

Tufu satın aldım arkadaşlar bi de üstüne crucial ddr5 4800 CL40 ram ile m2 500lük ssd aldım gelince deneyimlerimi aktarırım herkese teşekkür ederim son bi sorum olacak uygun fiyatlı iş gören soğutucu önerisi olan var mı?

Son dakika böyle bir şeye denk geldim tufu iptal edip bu alınır mı arkadaşlar ona göre siparişi kargoya verilmeden iptal edeyim ssd ve ram de almıştım tuf için bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim HP Victus/Core i5-13500H İşlemci/16GB RAM/512GB SSD/RTX 4050 Ekran Kart/15.6"/WIN11/Gaming Laptop Performans Mavi 7N9U9EA

Şu anda mediamarktta kampanya ile birlikte 1250 TL indirim dahil 22750 TL ye geliyor arkadaşlar tufla ram ve ssd yi karınca 3 bin lira fark ediyor

Son düzenleme:
TUF'u satın aldım arkadaşlar bir de üstüne Crucial DDR5 4800 CL40 RAM ile M.2 500'lük SSD aldım gelince deneyimlerimi aktarırım herkese teşekkür ederim son bir sorum olacak uygun fiyatlı iş gören soğutucu önerisi olan var mı?

Son dakika böyle bir şeye denk geldim TUF'u iptal edip bu alınır mı? Arkadaşlar ona göre siparişi kargoya verilmeden iptal edeyim SSD ve RAM de almıştım TUF için bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim HP Victus/Core i5-13500H İşlemci/16GB RAM/512GB SSD/RTX 4050 Ekran Kart/15.6"/WIN11/Gaming Laptop Performans Mavi 7N9U9EA

Şu anda MediaMarkt'ta kampanya ile birlikte 1250 TL indirim dahil 22750 TL'ye geliyor arkadaşlar TUF'la RAM ve SSD'yi karınca 3 bin lira fark ediyor

75W ve MUX yok bu modelde.

Geri
Yukarı