HP Victus vs ASUS TUF

Bütçe
20000TL
Forumun %80'i HP VICTUS'u önerdiğini görüyorum. Benim kişisel bir tecrübem yok. İletmek istedim.

Düzelttim, kusura bakmayın. Hatlar karışmış

Son düzenleme:

Forumun %80'i ASUS TUF'u önerdiğini görüyorum. Benim kişisel bir tecrübem yok. İletmek istedim.

Emin misiniz? Forumun %80 Victus öneriyor olmasın? Bu model iyi değil ama arkadaşın attığı.

En azından RX 6500M alınmaz gibi düşünüyorum DLSS teknolojili 3050 varken.

Son düzenleme:
Victus hakkında şunu söyleyebilirim bu atılan model değil ama genel olarak laptop modelleri arasında şu senelerin en önde ve gözdesi olmuş durumda. Peki neden? Fiyat Performans açısından üstün cihazlar, bazı üst segment modellerin bile vermediği özellikleri veriyorlar. Örneğin DDR5 RAM olsun PCI-e 4.0 SSD olsun *yeni kasalarda* MUX Switch olsun bazı üst segment cihazlara bile bazen göremiyoruz bu özellikleri. Malzeme kalitesi ve soğutma performansı gayet iyi başarılı buluyorum. En azından ince şık bir tasarımı yakalamayı başarmış HP diğer oyun bilgisayarlarına göre daha çok iş bilgisayarı hissiyatı veriyor. Korkmadan tercih edilebilecek şu anlık sorunsuz cihazlardan. Eğer paranız varsa diğer markaların da pahalı laptopları güzel. ASUS ROG dur, Legiondur, Alienware'dir, Omen'dir vs. vs. Bu cihazlar zaten üst segment için üretildiği için pahalıdır ama kalitedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı