Hp Victus vs Lenovo Ideapad Gaming 3

Bütçe
30000
Senin fikirlerin de benim için bir şey ifade etmiyor, konu sahipleri seni tanısa tartışmam bile. Konu sahibi sana kanmasın diye tartışıp rezil ediyorum her defasında. Markaya çamur atmıyorum, marka böyle zaten. Aksini iddia ediyorsan kanıtlarını sun. Biz kanıtlıyoruz dediğimiz her şeyi.

Markayı devreye sokacaksan ilk önce işe Monster ile başlayabilirsin. Servisin rezilliğini de unutmadan elbette. Millet zaten almıyor önersen fayda etmeyecek orası ayrı zaten.

Markayı devreye sokacaksan ilk önce işe Monster ile başlayabilirsin. Servisin rezilliğini de unutmadan elbette. Millet zaten almıyor önersen fayda etmeyecek orası ayrı zaten.
Yahu bizim Monsteri eleştirmediğimizi nerden biliyorsun ? AYrıca konu nereden Monstere geliyor.

Şu etiketlediğin şahısı tanısan bu soruyu sormazdın bence.

Kendi Victusum kat ve kat daha iyi önerdiğim Victus modelden emin olabilirsin. 😃
3080Ti ve R7 5800Hli Nitro 7 kullanıyorum. Zamanında E1705 gibi zamanının en güçlülerinide kullandım.

Şu etiketlediğin şahısı tanısan bu soruyu sormazdın bence.
Etiketlediğim kişileri tanımam veya tanımamam seni ilgilendirmez. Ayrıca zaten forum olarak Monster'a karşıyız bunuda bilin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı