Hp Victus vs Lenovo Ideapad Gaming 3

Bütçe
30000
Amacın markaya çamur atmak zaten önermen pek bir şey ifade etmiyor.
İş yerinde yıllarca EliteBook kullandım. HP'nin menteşe, soğutma konusunda aşırı dandik olduğunu söyleyim. Alınacaksa HP Omen alınmalı HP'den.

Markayı devreye sokacaksan ilk önce işe Monster ile başlayabilirsin. Servisin rezilliğini de unutmadan elbette. Millet zaten almıyor önersen fayda etmeyecek orası ayrı zaten.

Markayı devreye sokacaksan ilk önce işe Monster ile başlayabilirsin. Servisin rezilliğini de unutmadan elbette. Millet zaten almıyor önersen fayda etmeyecek orası ayrı zaten.
Yahu bizim Monsteri eleştirmediğimizi nerden biliyorsun ? AYrıca konu nereden Monstere geliyor.

Yabancı hiç bir laptop markası iyi olmadığı için sorun olmuyor zaten. Neyse hayal dünyanda iyi şanslar.

Hepinize teşekkür ederim bu gidişle teletabilerin laptopunu alıcam

Şu etiketlediğin şahısı tanısan bu soruyu sormazdın bence.

Kendi Victusum kat ve kat daha iyi önerdiğim Victus modelden emin olabilirsin.
3080Ti ve R7 5800Hli Nitro 7 kullanıyorum. Zamanında E1705 gibi zamanının en güçlülerinide kullandım.

Şu etiketlediğin şahısı tanısan bu soruyu sormazdın bence.
Etiketlediğim kişileri tanımam veya tanımamam seni ilgilendirmez. Ayrıca zaten forum olarak Monster'a karşıyız bunuda bilin.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…