HP W2207 Ekran dalgalanma

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ryzen 5 3500 işlemci rx580 ekran kartı asrock a320m hdvr4 anakart highpower 500w psu
Geçenlerde monitörde ince uzun 100 tane ölü piksel çıktı. 1 2 hafta sonra geçti, şimdi oyunlarda dalgalnma oluyor. V-Sync açık olduğu halde ve orta taraflarda oluyor.
Video ve webde olmuyor, oyunda oluyor. Monitördeyse sorun direkt değiştireceğim. Not: Monitör 9 yıllık ve ofis için. Model HP W2207.

Sorun ekran kartımı monitörmü ekran kartı: GTX960 4 GB Zotac.

Renklerde solukluk vs monitörle ilgilidir büyük ihtimalle ekran kartında birden ekran kararabilir oyun içi çok sorun çıkartır tabii ki onda da sorun olma ihtimali var ama ben monitör kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Ekranda yatay çizikler çıkıyor mu görüntüde?

Renklerde solukluk vs monitörle ilgilidir büyük ihtimalle ekran kartında birden ekran kararabilir oyun içi çok sorun çıkartır tabii ki onda da sorun olma ihtimali var ama ben monitör kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Ekranda yatay çizikler çıkıyor mu görüntüde?

Başka hesaptan yazıyorum çıkmıyor ve tek sorun dalgalanma.

Son düzenleme:
Monitör kaynaklı gözüküyor ama monitör almadan önce bir tanıdığınızda varsa kasayı bağlatıp test edebilirseniz kesin çözüm o zaman anlaşılır monitörmü sistemsel mi diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı