Çözüldü HP Windows 10 laptopta Wi-Fi bağlantısı bağlanınca gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Süleyman_97

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımı kapatmak üzeriyken güncelleştir ve kapatı seçtim ardından BIOS Update mesajı geldi ve ben de güncellemeyi erteledim.
Ertesi gün güncellemeyi yaptıktan sonra bilgisayarda 1-2 saat Wi-Fi'ya bağlanınca Wi-Fi'mde sorun oluştu artık 1-2 saatte bir bilgisayar hiçbir Wi-Fi'yi görmüyor.
Ve bunu sürekli olrak benim düzeltmem gerekiyor. Ne yapmalıyım?

Çözüm
Aygıt yonetisi kısmından Wi-Fi sürücüsünü silip HP'nin kendi sitesinden gerekli dosyaları indirdim ve dediğiniz gibi Wi-Fi surucusunu silip uyumlu olan sürücüyü indirdim (yine aynı surucuyu önermksti HP eğer öğrenmenin farklı bir yolu varsa nedir söyleyebilir misin ) tekrar deneyeceğim sonrasında sonuçları burada paylaşacağım şimdiden teşekkür ederim umarım işe yarar.
O zaman şöyle yap sürücüyü tekrardan sil bu programı indir:

Böyle de olmazsa bilmiyorum hocam gerçekten. İndirdikten sonra kendisi tarayıp eksik sürücüleri bulup otomatik indirecektir.
Sabit Wi-Fi sürücüsünü kaldırıp bilgisayarınızın modeline göre olan sürücüyü yükleyip sorunu çözebilirsiniz.

Aygıt yonetisi kısmından Wi-Fi sürücüsünü silip HP'nin kendi sitesinden gerekli dosyaları indirdim ve dediğiniz gibi Wi-Fi surucusunu silip uyumlu olan sürücüyü indirdim (yine aynı surucuyu önermksti HP eğer öğrenmenin farklı bir yolu varsa nedir söyleyebilir misin ) tekrar deneyeceğim sonrasında sonuçları burada paylaşacağım şimdiden teşekkür ederim umarım işe yarar.

O zaman şöyle yap sürücüyü tekrardan sil bu programı indir:

Böyle de olmazsa bilmiyorum hocam gerçekten. İndirdikten sonra kendisi tarayıp eksik sürücüleri bulup otomatik indirecektir.

Çözüm
O zaman şöyle yap sürücüyü tekrar sil bu programı indir:

İlk önerdiğiniz yol sorunu çözmedi şimdi bunu indirip kurmayı deneyeceğim tekrar teşekkürler.
O zaman şöyle yap sürücüyü tekrar sil bu programı indir:

Çok teşekkür ederim sorunum çözüldü gözüküyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı