HP X27 FHD 2V6B4E9 nasıldır?

Deneyimlediniz mi hocam?
Deneyimledim hocam. Şöyledir ki,
Ben aldıgımda ne bir ölü pixel ne de ghosting sorunu vardı. Hala daha yok. Bu yuzden cok memnunmum. Pİxel sayma durumu da yok. Gerci benim gözlerim cok iyi görmez ama gözlük takınca da gozume pixel carpmıyor. Şiddetle öneririm. Fakat soyle bir mesele var ki . Ben adlıgım ilk zamanlarda yemek yerklen afedersiniz öksürdüm be yemegi ekrana püskürttüm. Yumusakca önce kuru peceteyle ardından ıslak mendılle sildim. Ve kapalı ekranda göze carpan lekeler kaldı ekranda. Bu bir problem yaratır mı bu lekeler nası gecebilir ?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-06-12 at 16.13.18.jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-12 at 16.13.18.jpeg
    46 KB · Görüntüleme: 16
Deneyimlediniz mi hocam?

Önerdiğim bir monitördür. Üzmez. Alabilirsiniz.

Afedersiniz öksürdüm be yemegi ekrana püskürttüm. Yumusakca önce kuru peceteyle ardından ıslak mendılle sildim. Ve kapalı ekranda göze carpan lekeler kaldı ekranda. Bu bir problem yaratır mı bu lekeler nasıl gecebilir?

Büyük bir hata yapmışsın. Kuru veya ıslak peçete ya da mendil monitör paneline kullanılmaz. Kolonyağ veya alkol zarar verir ekrana.
Bunların için özel solüsyon bulunuyor.
Ben evimde bunu kullanıyorum. Güzeldir.

Anladım uyarınız için teşekkür ederim.
Zaten bundan sonra boyle bir hata yapmam. Linkte belirttginiz gibi ürünlerle sorunu cözebilir miyiz peki?

Anladım uyarınız için teşekkür ederim.
Zaten bundan sonra boyle bir hata yapmam. Linkte belirttginiz gibi ürünlerle sorunu cözebilir miyiz peki?

Attığın resme bakarak buna net cevap veremem. Ağır kir ve lekeleri çıkarttığına kendi gözlerimle şahit oldum. Denemekten başka şansın yok. Kolay kolay da bitmiyor. Al 4-5 sene kullanırsın.

Deneyimledim hocam. Şöyledir ki,
Ben aldıgımda ne bir ölü pixel ne de ghosting sorunu vardı. Hala daha yok. Bu yuzden cok memnunmum. Pİxel sayma durumu da yok. Gerci benim gözlerim cok iyi görmez ama gözlük takınca da gozume pixel carpmıyor. Şiddetle öneririm. Fakat soyle bir mesele var ki . Ben adlıgım ilk zamanlarda yemek yerklen afedersiniz öksürdüm be yemegi ekrana püskürttüm. Yumusakca önce kuru peceteyle ardından ıslak mendılle sildim. Ve kapalı ekranda göze carpan lekeler kaldı ekranda. Bu bir problem yaratır mı bu lekeler nası gecebilir ?

Hocam ıslak mendil yerine ekran temizleme suyu veya direkt su kullanmanız daha iyi olurdu. Maalesef ıslak mendil en azından monitör gibi ekranlar için pek uygun değil. Kendi kullandığım şu seti öneririm:

Geri
Yukarı