HPE-500BR-A12s fan sürtüyor

selimtrn

Decapat
Daha fazla  
https://www.hepsiburada.com/high-po...00br-a12s-p-HBV0000071XJO?magaza=Teknobiyotik
Selamlar arkadaşlar linkte ki güç kaynağını yaklaşık 1 ay önce aldım fakat aldığıma bin pişman oldum. Sorun şu ki içindeki fan bir şeylere sürtüyor her zaman olmuyor fakat olduğunda kasayı kaldırıp sert olmasa da biraz güç gerektirecek şekilde vurunca sorun düzeliyor. PSU'yu mahalle bilgisayarcımız (kuzenim) ilk montajladığında yine sürtüyordu fakat orada bir şey yapıp sorun çözülmüştü. O günden bugüne aynı sorunu 10-20 defa yaşadım ve az önce bahsettiğim gibi kasayı vurduğumda düzeldi fakat dün bir olay oldu. GTA 5 oynarken bir anda fan bir yere vurmaya başladı artık sabrım tükenmek üzere değiştirmemde çok zor sizce sorunun kaynağı nedir?

Yanlış mı okudum yoksa kasayı -orantılı- şiddette kaldırıp yere vuruyorum mu yazıyor?

Bir parçada sorun varsa ve garantisi varsa servise gönderirsin. Parçayı tokatlamazsın. Onu yapan zat Nusr-et.

Yanlış mı okudum yoksa kasayı -orantılı- şiddette kaldırıp yere vuruyorum mu yazıyor?

Bir parçada sorun varsa ve garantisi varsa servise gönderirsin. Parçayı tokatlamazsın. Onu yapan zat nusr-et.

Maalesef doğru okudunuz hocam. Garanti konusunda sadece 24 ay yazıyor başka bir bilgi verilmemiş Hepsi burada'ya baktım orada da pek bilgi verilmemiş ilgili bir link varsa atarsanız çok sevinirim.
Maalesef doğru okudunuz hocam. Garanti konusunda sadece 24 ay yazıyor başka bir bilgi verilmemiş Hepsiburada'ya baktım orada da pek bilgi verilmemiş ilgili bir link varsa atarsanız çok sevinirim.

Kısa bir not kuzenim içini açmış yani garanti dışı kalıyor ürün.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı