HS 35'te sesler boğuk ve baslı geliyor

Yiğit_Uzun

Femtopat
Daha fazla  
Corsair HS 35 kulaklık aldım. Valorant'ta LoL'de sesler rahatsız edici düzeyde baslı gelıyor. Sılahın sesleri değişti resmen. Bütün ayarları kurcaladım. Eski kulaklıktan bu yana hiçbir ayar değişmedi. Önceden sesler cok iyiydi ama şimdi sadece kulaklık değişmesine rağmen sesler cok rahatsız edici.

Steelseries Sonar indir ve ekolayzer ayarları yap. Anakartın da pek besleyemiyor olabilir ki kulaklık iyi değil zaten ondan da olabilir.
Öncelikle teşekkürler ekolayzer ayarlarını atar mısın bana valorant oynuyorum buna uygun bir ayarın var mı internette bulamadım bir tane gördüm adam yapmış ama sesler onda daha kötü

1683246288912.png

Kendine göre değiştirirsin soldaki 2 kısmı böylece daha canlı gelir, Razer V2 X kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1766885
Kendine göre değiştirirsin soldaki 2 kısmı böylece daha canlı gelir, Razer V2 X kullanıyorum.
Teşekkürler dostum ilgin için birazdan deneyeceğim geri dönüş yaparım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki gibi sesler ekolayzır denedim düzelmedi başka kulaklıkta çok iyi ama bu kulaklıkta videoda attığım gibi ses çıkıyor yok mu çözümü.

Son düzenleme:
Teşekkürler dostum ilgin için birazdan deneyeceğim geri dönüş yaparım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki gibi sesler ekolayzır denedim düzelmedi başka kulaklıkta çok iyi ama bu kulaklıkta videoda attığım gibi ses çıkıyor yok mu çözümü.
Ekolayzırı yaptıktan sonra ses kısmından seçtin mi? Gaming olanı seçmen gerek mesela Gaming'e ayar yaptığımız için.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı