HS35 kulaklık B550 A Pro anakartlı sistemde az ses gelmesi

Kamurannn

Hectopat
Daha fazla  
HS35 kulaklığım var ve B550 - A Pro anakartım var. Anakartımın ses kartı mı kötü anlamıyorum ama kulaklığın sesi az geliyor. Kasanın ön tarafından taktığım zaman ses gayet iyi geliyor, bass çok iyi hissediliyor. Ancak oyunlarda ses kasamıyorum, her iki yönden de aynı düzeyde ses geliyor. Kulaklığı, kasanın arka tarafından taktığım zaman bu sorun çözülüyor ama bu sefer de ses ön taraftakine göre daha az, bass hiç hissedilmeyecek şekilde oluyor. İyi yanı ise oyunlarda çok iyi ses kasabiliyorum. Şimdi de kulaklığımı laptopıma takıp denedim ve sesi kendi bilgisayarımın ön tarafından bile fazla ses geliyor ve bass çok şiddetli. Sorun anakartımın ses kartında mı? Geçen hafta XMP hatası olarak servise yollamıştım arayıp bu hatayı belirtmeli miyim?

Büyük ihtimalle ses kartın kötü. Bende de aynı sorun var hs50 kullanıyorum. Arkadaşımda Z490-A Pro var, onda da aynı sorun var. A Pro serisi sorunlu galiba direk.

Büyük ihtimalle ses kartın kötü. Bende de aynı sorun var hs50 kullanıyorum. Arkadaşımda Z490-A Pro var, onda da aynı sorun var. A Pro serisi sorunlu galiba direk.
Kasanın ön tarafında ses çok iyi, basslar hissediliyor. Olması gereken gibi ama tek sorun ses kasılmıyor. Sizde ön taraf nasıl?

Geri
Yukarı