HS35 vs. Kraken X Lite

Kraken X ve Lite’dan uzak durun malzeme kalitesi (Lite) çok çok kötü. Sabah biri daha konu açmıştı lite olmayan modeli hakkında orda da aynı sıkıntıdan bahsetti başka bir kullanıcı. Küçücük kafada azıcık kullanımda 1 ayı çıkaramadı benim için. HS35 derim.

@pandaaa Direk şahsi olarak kullanıyorum. Kafa bandındaki plastik aşırı kötü, kırılacak gibi duruyor aynı. Hatta burada da birkaç kişinin kırılmış. Mikrofon olarak çok üst düzey değil ama ağızdan biraz uzakta tutup basa +10 dB verirseniz güzel ses iletiyor HS35'in mikrofonu. Ayrıca mikrofonun dışındaki plastik çok dayanmayacak gibi.

@pandaaa direk şahsi olarak kullanıyorum. Kafa bandındaki plastik aşırı kötü, kırılacak gibi duruyor aynı. Hatta burada da birkaç kişinin kırılmış. Mikrofon olarak çok üst düzey değil ama ağızdan biraz uzakta tutup basa +10 dB verirseniz güzel ses iletiyor HS35'in mikrofonu. Ayrıca mikrofonun dışındaki plastik çok dayanmayacak gibi.

Benimki çat deyip kırıldı zaten ufacıktan. Zorlasam kopacak ama narin davranıyorum. Gamepower Medusa'dan daha memnundum gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı