HS50 vs Cloud Stinger vs Arctis 3

HS50 aldım, kullandım. Memnun muyum? Şu an evet. Ancak ilk 1 ay kulaklık+gözlük birbirine o kadar ters geldi ki. Gözlüğün izi çıkmaya başlamıştı kulağımın arkasında. Çok kötü acıtıyordu. HS50 kaba, sert bir kulaklık. Performansını beğeniyorum. Eğer gözlük kullanıyorsanız alışmak biraz sorun olacak.
Gözlük kullanmıyorum o sıkıntı değil.
Çok uzun saatler oynuyorsanız deri almamanızı öneririm kulağınız hava alır terden rahatsız olmazsınız. Eksi yönü de dışarıdaki sesleri daha fazla duymanız olur. Eğer ses kapatma sizin için önemliyse HS50 alabilirsiniz. Bende HS60 var zaten ikisi aynı tek fark ses kartı geliyor HS60'da. Ben memnunum. Siz de HS50'yi beğenirsiniz diye düşünüyorum.
G231'de kulaklık pedleri deri değil ancak dışardaki sesi duymuyorum. Ama şöyle bir sıkıntı var sesi biraz dışarıya veriyor.
Cloud Stinger'i kullanıyorum sorularınız varsa sorabilirsiniz tekrar aynı bütçem olsaydı ben almazdım şahsen ses seviyesi yetersiz rahatlık ve mikrofonu gayet güzel.
Size bağlı aslında oyun için çok güzel bir kulaklık ama film ve müzik için yeterli bulmuyorum ben tercih sizin.
Karşılaştırmaya baktığımda G231 90dB ses gücüne sahipken Cloud Stinger 102 dB ses gücüne sahip. Logitech'in ses seviyesini 50'de kullanıyorum yani benim için sıkıntı olmaz yorumunuza göre.

Cloud Stinger'ın mikrofon bozulma sorunu kronik galiba onu okudum. Arctis 3'ün %50 iyi-kötü yorum oranı var ben de kararsızım. HS50'de dip ses dışında pek bir şey görmedim.

Hala önerilere açığım bu konuda.

Gözlük kullanmıyorum o sıkıntı değil.

G231'de kulaklık pedleri deri değil ancak dışardaki sesi duymuyorum. Ama şöyle bir sıkıntı var sesi biraz dışarıya veriyor.

Karşılaştırmaya baktığımda G231 90dB ses gücüne sahipken Cloud Stinger 102 dB ses gücüne sahip. Logitech'in ses seviyesini 50'de kullanıyorum yani benim için sıkıntı olmaz yorumunuza göre.

Cloud Stinger'ın mikrofon bozulma sorunu kronik galiba onu okudum. Arctis 3'ün %50 iyi-kötü yorum oranı var ben de kararsızım. HS50'de dip ses dışında pek bir şey görmedim.

Hala önerilere açığım bu konuda.
Ses'ten yana sıkıntı yoksa sizin için bence alabilirsiniz.

Ses'ten yana sıkıntı yoksa sizin için bence alabilirsiniz.
Sesten yana sıkıntı yok. Kulaklıkta bir dip ses sorunu var mı ve mikrofonda cızırtı, hışırtı sesi vs. var mı? Aynı zamanda Rainbow Six Siege gibi FPS oyunları oynuyorsanız memnun musunuz ses kasma olayından?
Artık Arctis 3'ten vazgeçtim. Şu anda HS50 ve Cloud Stinger arasındayım. Stinger mikrofon ve ses kalitesi olarak önde gibi ancak HS50 de çok kaliteli ve Cloud Stinger'da sanırsam kronik mikrofon sorunu var. Hala öneriye açığım.

Son düzenleme:
Aynı fiyat bandında kulaklık aradığım zaman biraz daha bekleyip üstüne para koyup Asus ROG Fusion 300 aldım, gayette memnunum. illaki bu kulaklığı al demiyorum ama 100-200üne bakma iyisini al. Sonuçta uzun süre kullanacaksın ilerde pişman olma.

Aynı fiyat bandında kulaklık aradığım zaman biraz daha bekleyip üstüne para koyup Asus ROG Fusion 300 aldım, gayette memnunum. illaki bu kulaklığı al demiyorum ama 100-200üne bakma iyisini al. Sonuçta uzun süre kullanacaksın ilerde pişman olma.
Önerin için teşekkürler öncelikle. Zaten bütçemin en üst sınırı 450 bilemedin 500. O yüzden bunlar arasında kaldım yoksa zaten HS70 alırdım direk olarak. Yarın 17.00' İtopya indirimlei Cuma günü de İncehesap'ta indirim var. Onlara takip edip almayı düşünüyorum.

Önerin için teşekkürler öncelikle. Zaten bütçemin en üst sınırı 450 bilemedin 500. O yüzden bunlar arasında kaldım yoksa zaten HS70 alırdım direk olarak. Yarın 17.00' İtopya indirimlei Cuma günü de İncehesap'ta indirim var. Onlara takip edip almayı düşünüyorum.

Cloud2 al geç öyleyse 500 lira civarına düşüyor indirimle diye biliyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı