HS50 yerine SS Arctis 3 almaya değer mi?

Kesinlikle değer, bir gamer olarak 7.1 stereo'dan kesinlikle daha iyi diyebilirim, sırf bu bile Arctis 3 almaya değer.
Hiçbir konuda kıytırık sanal 7.1, stereo performansının yanına yaklaşamaz. Kulaklığın doğası stereodur. Tabii bu benim kendi fikrim. Arctis 3'ü kötülemiyorum ama 7.1'in bir faydasını gördüğünüzü sanmıyorum o kaliteli kulaklığın farkıdır.

Alacaksan indirimi bekle indirimde 300 TL oluyor.
HS50'nin neredeyse tüm incelemelerini izledim & değerlendirdim. Hepsinin söylediği ortak söz: Bu fiyat'a alınabilecek en iyi kulaklık.

Bu yüzden siparişini verdim. Ses kartı konusunda, laptop bir sıkıntı çıkarırsa konusunu açarım tekrar.

Merhaba, yanıtlarınız ve görüşleriniz için teşekkür ederim. "Fazla" sesten rahatsız olan birisiyim. Hiçbir zaman hiçbir platformda sesi %50'nin üstüne çıkarmadım. Sesi az olmasının imkanı yok, daha çok yabancı incelemelere baktım ve Arctis 3 için fazladan para vermeye değebileceğini düşündüm. SS Arctis 3 siparişi verdim, elime ulaşınca görüşlerimi paylaşırım.

HS50 incelemesi izlemedim hiç. Pek bilgim yok ama Arctis 3 kullanıyorum ve epey memnunum.
Benim için en önemli kriter rahatlık. Bunda da başarılı. Ses ve mikrofon performansı olarak beni memnun ediyor.

Merhaba, yanıtlarınız ve görüşleriniz için teşekkür ederim. "Fazla" sesten rahatsız olan birisiyim. Hiçbir zaman hiçbir platformda sesi %50'nin üstüne çıkarmadım. Sesi az olmasının imkanı yok, daha çok yabancı incelemelere baktım ve Arctis 3 için fazladan para vermeye değebileceğini düşündüm. SS Arctis 3 siparişi verdim, elime ulaşınca görüşlerimi paylaşırım.
Ürününüz geldimi.Bana kalırsa sanal 7.1 pek bir işe yaramıyor.Zaten bunu razersurrond programındanda yapabiliyorsunuz.

SS3 için kronik bir sorun var sanırsam. Bir arkadaşım aldı ve geri yolladı değişim yapıldı. Ondan sonra sorun çözülmüştü. Başka bir arkadaşımda da HS50 var. Performans olarak çok fark yok aralarında bizzat denedim ama ikisinin de tasarımı çok güzel. Şahsi fikrim, dışarıda da kullanacak isen müzik dinlerken falan SS3 al derim. Diğer türlü ise HS50.

Çünkü SS3 tasarım bakımından biraz daha müzik kulaklıklarını andırıyor. Birde mikrofonu falan çıkarılabiliyor yada gizlene biliyordu sanırsam.

Arkadaşlar arctis 3 kullanıyorum. Çektiğim videoları izleyince hep bir cızırtı dip ses sorunu var. Bir yerde yanlışlık yapıyorum ama nerede bilmiyorum. İncelemeleri izliyorum ses gayet güzel çıkıyor. Anlamadım gitti.

Merhaba, ben de şuan Arctis 3 2019 Edition ve Corsair HS50 arasında kaldım. Sanırım Arctis 3 almışsınız, memnun musunuz kulaklıktan ? Bir çok yerde bass'ların az olduğu hatta hiç olmadığı yönünde şikayetler var. Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı