HS50Pro vs Drop Plus

Rampage Drop Plus kısa kullanım incelemesi
Şuan iki sıkıntım var,
Kulak pedleri soyulmaya başladı, type-c girişinde temassızlık oldu (arasına kağıt sıkıştırdım).
benim pedlerden yana sıkıntım yok aşınma olmadı gözle görülür şekilde. Fakat type - c kablo zaman içinde temassızlık yapmaya başladı ve kabloyu değiştim. Şu an sorunsuz kullanmaya devam ediyorum. O zamanlar 300 küsür gibi bi fiyata almıştım indirim kuponu vs. Şimdiki fiyatlar fazla can yakıcı ama yine de tavsiye edeceğim ve temiz kullanımda gayet tatminkar bi performans sergileyen bi kulaklık. Özellikle mikrofon açısından.

benim pedlerden yana sıkıntım yok aşınma olmadı gözle görülür şekilde. Fakat type - c kablo zaman içinde temassızlık yapmaya başladı ve kabloyu değiştim. Şu an sorunsuz kullanmaya devam ediyorum. O zamanlar 300 küsür gibi bi fiyata almıştım indirim kuponu vs. Şimdiki fiyatlar fazla can yakıcı ama yine de tavsiye edeceğim ve temiz kullanımda gayet tatminkar bi performans sergileyen bi kulaklık. Özellikle mikrofon açısından.
Kabloyu nereden almıştın dostum, garantiye göndermek gerekir mi sence?

HS50 Pro kullanıyorum, 2 yıl olmadı ama olmak üzere, pedler soyuldu ve mikrofonun ucu yamuldu. Sanırsam benimle ilgili problem değil çünkü kullanan 2 arkadaşım da aynı sorunu yaşadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı