Çözüldü HS60 kulaklık saçı eziyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Optikiyaza

Hectopat
Makaleler
4
Kukaklığı çıkarıca saçım kafatasımın şeklini almış oluyor.
Çözümü nedir?
Keşke GamePower kizaru veya kulak içi kulaklık alsaymışım, ağrıda yapıyor. Amazon koli kutusunu da attık. Sadece kulaklığın kendi kutusu var. Ağrı yapması nasıl önlenilir?

Kulaklığın sağ ve sol tarafındaki kaydırılan yerlerini kendinize göre ayarlayınca ağrı yapmaması lazım aslında. Bu model ile ilgili bilgim yok. Belki de model sıkıntılıdır.

Alakasız ama kaç liraya ve nereden aldınız?

Kulaklığın sağ ve sol tarafındaki kaydırılan yerlerini kendinize göre ayarlayınca ağrı yapmaması lazım aslında. Bu model ile ilgili bilgim yok. Belki de model sıkıntılıdır.

Alakasız ama kaç liraya ve nereden aldınız?

Şimdi ağrı yok az önce yanlış ayarlamışım.
Saç ezilmesi nasıl giderilir?
600 TL civarına amazon.com.tr'den aldım.

Bende de aynı sıkıntı var. G231 Prodigy kullanıyorum. Saçımı kestirdim ve şu an kısa, sorunu böyle giderdim (tabii ki sadece onun için değil, yaz sıcağı) :D Orta uzunluktayken çok sıkıntılı. Bundan sonra kulaklık alırken kafama temas eden kısmına ve ağırlığına dikkat edeceğim.

Bende de aynı sıkıntı var. G231 Prodigy kullanıyorum. Saçımı kestirdim ve şu an kısa, sorunu böyle giderdim (tabii ki sadece onun için değil, yaz sıcağı) :D orta uzunluktayken çok sıkıntılı. Bundan sonra kulaklık alırken kafama temas eden kısmına ve ağırlığına dikkat edeceğim.

Kafama nasıl takmalıyım?

Kukaklığı çıkarıca saçım kafatasımın şeklini almış oluyor.
Çözümü nedir?
Keşke GamePower kizaru veya kulak içi kulaklık alsaymışım, ağrıda yapıyor. Amazon koli kutusunu da attık. Sadece kulaklığın kendi kutusu var. Ağrı yapması nasıl önlenilir?
Bu niye oyun koltuğunda :d? Ah be, atmasaydınız Cloud Stinger önerirdim. Çok daha rahat HS60'dan. Ama ses kalitesi olarak o bütçede HS60 en iyisi. Gamepower filan yanından geçemez emin olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı