HS65 alındığında neler yapılmalı?

• Konuyu başlatan pawEn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 280
Dediğiniz şeyleri bilmiyorum ki. Taksitle 1800 küsure aldım bu arada sizce iyi mi? Nereden indirebilirim onları sound ID özelliğı onemli benim için ekolayzer ayarı bilmiyorum.

Cloud 2 vardı en son 2000TL civarlarına, biraz daha üstüne HS80 vardı.

Cloud 2 vardı en son 2000TL civarlarına, biraz daha üstüne HS80 vardı.
Artık bıktım ve 2000TL altı en uygunu bu olduğundan bunu aldım. Ekran kartına 2750TL verdim kulaklığa 2.5k verirsem ne anlamı olacak dedim.

Bu arada kulaklığın kablosu kauçuk ve en küçük şeyde kulaklığa bağlandığı yerden yamulacak gibi duruyor. Sağlamlaştırmak için ne alabilirim? Tüm kabloyu sağlamlaştırmak için birşeyde olabilir ama genellikle bağlantı noktaları beni korkutuyor. Elektrik bandı falan işe yarar mı düzgünce sarsam. Başka öneriniz var mı? Portatif geçirilebilir örgü falan.

@Kaan Diktaş Bir fikriniz varmı hocam? Elektrik bandıyla yapsam sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleme:
Artık bıktım ve 2000TL altı en uygunu bu olduğundan bunu aldım. Ekran kartına 2750TL verdim kulaklığa 2.5k verirsem ne anlamı olacak dedim.

Bu arada kulaklığın kablosu kauçuk ve en küçük şeyde kulaklığa bağlandığı yerden yamulacak gibi duruyor. Sağlamlaştırmak için ne alabilirim? Tüm kabloyu sağlamlaştırmak için birşeyde olabilir ama genellikle bağlantı noktaları beni korkutuyor. Elektrik bandı falan işe yarar mı düzgünce sarsam. Başka öneriniz var mı? Portatif geçirilebilir örgü falan.

@Kaan Diktaş Bir fikriniz varmı hocam? Elektrik bandıyla yapsam sıkıntı çıkar mı?
Ben bir işe yarayacağını düşünmüyorum şahsen.

Elektrik bandı işe yarıyor fakat makaron yaparsanız daha sağlam olur.
Makaron derken?

1710869295229.png

Şuradan bahsediyorum hocam. Çok oynak ve dayanıksız duruyor. İncelemelerde de.

Geri
Yukarı