HS70 alınır mı?

Glioma

Hectopat
Selamlar, 500 TL fiyatta Corsair HS70 almayı düşünüyorum. Oyun ve müzik anlamında nasıldır? Müzik çok önemli değil fakat ses kasabilir miyim. Cevaplarsanız sevinirim. Bu fiyat bandında başka öneriniz var mı? Eğer önereceğiniz ürün bundan daha güzelse kablolu olsa da farketmez. Cevaplarsanız sevinirim.

Gecikme gibi bir şey söz konusu olamaz. Çok kaliteli bir kulaklık ben de almayı düşünüyorum hatta. Ama beklediğim kadar ses seviyesini bulamadım diyen yorumlar da gördüm o yüzden biraz ben de uzak kaldım almak için. Mikrofon kalitesi zaten çok iyi de.. kullananlardan yorum almak lazım.

7.1 Sanal Surround beklediğimiz kadar net değil, kulak yastıkları değiştirilemiyor. Boy-en olarak 65 mm boy 50 mm en yapısı var. Kulağınıza göre almanızı öneririm yoksa ağrıtır 1 saatte. Ali Bey böyle incelemiş kulaklığı Technoptta konu olarak.

7.1 Sanal Surround beklediğimiz kadar net değil, kulak yastıkları değiştirilemiyor. Boy olarak 65mm en olarak 5mm içi . Kulağınıza göre almanızı öneririm yoksa ağrıtır 1 saatte. Ali Bey böyle incelemiş kulaklığı Technoptta konu olarak.
O konuyu az önce okudum. Kulaklarım küçük olduğu için bana uyuyor. 7.1'in çok önemli olacağını düşünmüyorum fakat pedlerin değişmemesi gerçekten kötü. Biraz sonra yeni videolara bakacağım eğer yeni versiyonlarda değiştirmişlerse alabilirim birkaç ay sonra.

Kulaklığı arkadaşım da kullanıyor, onun tavsiyeleri doğrultusunda sipariş ettim indirimle beraber. Hafta içi elimde olur, elimde olunca görüşlerimi aktarırım fakat hafta sonu bitince indirimin bitmesi çok olası.

Kulaklığı arkadaşım da kullanıyor, onun tavsiyeleri doğrultusunda sipariş ettim indirimle beraber. Hafta içi elimde olur, elimde olunca görüşlerimi aktarırım fakat hafta sonu bitince indirimin bitmesi çok olası.
Önümüzdeki ay klavyemi alacağım 3-4 ay sonra ise HS70 almayı düşünüyorum. Fiyatı ne kadar artar.
Kulaklık pedleri gayet sağlam değiştirmene gerek yok. Tavsiye ederim. Kulaklık gecikmesi de yok.
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı