HS70 alınır mı?

Hocam oyunlar konusunda ne diyorsunuz? PUBG, CS:GO özellikle ayak sesi kasma gibi. Mikrofon kalitesi vs?

Mikrofon kalitesi idare eder. Bir SteelSeries kalitesi beklemeyin ama karşıya sesi temiz bir şekilde iletiyor o konuda sorun yok. Ayak sesi kasmada hiçbir sorun yok. Kulaklık gayet iyi. Müzik dinlemek için de iyi, memnunum o konuda.

Mikrofon kalitesi idare eder. Bir SteelSeries kalitesi beklemeyin ama karşıya sesi temiz bir şekilde iletiyor o konuda sorun yok. Ayak sesi kasmada hiçbir sorun yok. Kulaklık gayet iyi. Müzik dinlemek için de iyi, memnunum o konuda.
Siz hangi fiyata aldınız? Ve de sizce bu kulaklığa max ne kadar verilmeli?

Siz hangi fiyata aldınız ve de sizce bu kulaklığa max. ne kadar verilmeli?
Ben yaklaşık 480 TL'ye Amazon.com'dan aldım. ABD'den geldiği için kargo ve vergi vs. fiyata dahil.

Bence 600 TL'ye kadar verilebilir. Ben sadece kablosuz olduğu için aldım. Sadece kablosuz olduğu için bile alınabilir, o derece fiyat performansı iyi.

Ben yaklaşık 480 TL'ye Amazon.com'dan aldım. ABD'den geldiği için kargo ve vergi vs. fiyata dahil.

Bence 600 TL'ye kadar verilebilir. Ben sadece kablosuz olduğu için aldım. Sadece kablosuz olduğu için bile alınabilir, o derece fiyat performansı iyi.
Teşekkürler, başka sorum olursa yazarım. Rahatsız etmiyorum değil mi?

Ben de Cloud 2 var ama kablosuz kulaklık istiyorum sizin görüşleriniz doğrultusunda alacağım sanırım teşekkürler.

Geri
Yukarı