HTC 8S Alınır mı?

gökhanharmancı

Hectopat
Daha fazla  
Htc 8s alacağım. Kafamı karıştıran birkaç soru var.
  1. 8.1 güncellemesi bütün win phone 8'li telefonlar için yapılabiliyor mu? Bütün markaları ve modeller günceleniyor mu?
  2. Şu anda 8 işletim sistemli bir teli 8.1' güncelleyebiliyo muyum? Yapamıyosam ne zaman yapabilirim.
  3. Güncellemeyi evde kendim yapabilir miyim?
Cevaplar için teşekkür...

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakın alma! Ben kullandım ve sattım, görünüm olarak güzel ama özellikler kötü. Yani WP alacaksan HTC almayacaksın, çok istiyorsan Nokia al.

Resimin boyutu büyük olduğu için buraya yükleyemedim.
0MPdChm.jpg

Telefonun görünümü çok güzel ama donanım iğrenç. Ve 512MB RAM sorun çıkaracaktır. 1 GB RAM'li Lumialara bak. :)

Htc 8s alacağım. Kafamı karıştıran birkaç soru var.
  1. 8.1 güncellemesi bütün win phone 8'li telefonlar için yapılabiliyor mu? Bütün markaları ve modeller günceleniyor mu?
  2. Şu anda 8 işletim sistemli bir teli 8.1' güncelleyebiliyo muyum? Yapamıyosam ne zaman yapabilirim.
  3. Güncellemeyi evde kendim yapabilir miyim?
Cevaplar için teşekkür...
Htc m8 i bilmem ama diğer sorularını cevaplıyım
1- Daha tüm lumia telefonlara gelmedi ama gelince yapabiliyorsunuz 8.1.Bildiğim kadarıyla tüm telefonlar alcak.
2- Availability in Europe - Nokia adresten bakabilirsin güncelleme durumuna
3- Evde yapabilirisin.

Arkadaşım Eğer Halen Almadın İse Lumia 820 Öneririm Benim Şuan Ki Telefonum Ve 1Gb Ram 8Gb Hafıza Arka Kapağın Değişmesi Vs. Ve Telefon Çok Sağlam .
Bütçeni Bilmiyorum Tabi . Sen Bilirsin .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı