Çözüldü HTC 8S Güncellemeden Sonra Kilitlendi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
18
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sabah annem elinde telefonla uyumuş, kalkarken de benim yapmadığım güncellemenin, yanlışlıkla yükle tuşuna basmış. Sonra telefonu bana getirdi, çarklar döndü 10 dakika kadar, veriler yüklendi falan telefon açıldı. İlk başta ses açma-kısma tuşları çalışmadı, sonrada ekran ve tuş kilit açma tuşu. Şimdi telefona hiçbir şey yapamıyorum, telefonu kapatamıyorum bile. Servise göndermek pekte istemiyorum, müşteri hizmetlerini aramalı mıyım? Pek iyi davranmıyorlarmış sanırım. :D :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Sende bu teknolojik araçlardan ne çektin yav. :D Yakında alta HTC pişmanlıktır yazarsan şaşırmam. :D

Sende bu teknolojik araçlardan ne çektin yav. :D Yakında alta HTC pişmanlıktır yazarsan şaşırmam. :D

Bu sefer gerçekten ben bir şey yapmadım. :D :D

Yakında alta HTC pişmanlıktır yazarsan şaşırmam. :D

Telefonumu seviyordum ya, korkmayın aşağıya onu yazmam, yazdırmam! :D :D HTC Candır. :D

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar servisi aradım, herkesin dediği kadar kötü değil, çok iyi ilgileniyorlar. Telefon açıldı tabikide çözümünü söyleyeceğim. Çözüm sadece 10 saniye boyunca telefonun kapatma düğmesine basmakmış. :D :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı