HTC ChaCha İçin Root Atmaya Uğraşmaya Değer Mi?

N.K.O.W

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba, elimde HTC'nin keşke çıkarmasaydı da almasaydım dediğim ChaCha telefonu var. Telefondaki 50 MB hafıza yüzünden sadece Whatsapp yükleyebiliyorum. Facebook'u bile güncelleyemiyorum. Bu yüzden root atarak SD kartı dahili hafıza gibi göstermeyi düşündüm fakat diğer telefonlara göre bu iş biraz zahmetli. Garantisi de bitmişken atayım dedim fakat uğraşmak da zor geliyor :) Sizce yapmak o kadar zor mudur ve yapmaya değer mi?

T20 bendede vardı. Rahmetli kırılmadan önce spain yoigo rom atmıştım baya iş gördüydü.

Bende kırdım sinirden. Hatta Democrasy ROM kurmuştum 2.3.7 yağ gibi akıyordu. ARMV6 için NFS Shift vardı onu kurup oynadığımda ağlayacaktım çünkü kasan telefonla süper bir oyun oynuyordum. Eski günler ve şuan arayış içerisindeyim. iPhone 5S veya Z3 Compact almayı düşünüyorum bakalım telefonum yok 5 aydır Nokia'nın eski model telefonlarını kullanıyorum.

Ben Z2 kullanıyorum. Küçük boyut istemiyorsan Z2 al derim sana.
Benim gönlümden Iphone6 geçiyordu. Lakin çıkmadan piyasaya sordum 3000-3500 lira olur dediler. Mağlum öle onunca Amiral bir telefon aldım. Şu ana kadar gayet memnunum tavsiye ederim sana. Arkadaşda da Iphone 6 gümüş rengi var takas edelim + para ver diyor da. Alışınca vazgeçemiyorsun. :)

Ben Z2 kullanıyorum. Küçük boyut istemiyorsan Z2 al derim sana.
Benim gönlümden Iphone6 geçiyordu. Lakin çıkmadan piyasaya sordum 3000-3500 lira olur dediler. Mağlum öle onunca Amiral bir telefon aldım. Şu ana kadar gayet memnunum tavsiye ederim sana.
Aynı fiyatlar aslında. Bakalım 15ine daha çok var.

Benim Z2 seç dememdeki sebebim 3 GB ram olması. Mağlum android platformu ram ile çalışıyor. 1GB ram de 1-1.5 sene + ömür demek.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı