HTC Desire 820 Restart Atma Problemi

HTC ve Sony telefonlarda böyle problemler genellikle Fastboot programlarıyla çözülüyor.

Önerebileceğiniz bir program var mı? Ve nasıl kullanılacağınıda yazabilir misin?

Telefonu fastboot modda bilgisayara bağlayıp, CMD'den o komut yazılacak kardeşim

Yazdım ama sorun hala devam ediyor. d820n ye uygun 5.0.2 rom u bulmam gerekiyor sanırım ama bulamıyorum hepsi uyumsuz deli olacağım. :(

Önerebileceğiniz bir program var mı? Ve nasıl kullanılacağınıda yazabilir misin?

Yazdım ama sorun hala devam ediyor. d820n ye uygun 5.0.2 rom u bulmam gerekiyor sanırım ama bulamıyorum hepsi uyumsuz deli olacağım. :(
HTC 820N Rom Yazılım indir!!

Buradaki ROM'u dene kardeşim, anlatımda gayet anlaşılır bir şekilde yazılı. Bunları sorunsuzca yaparsan açılacaktır

HTC 820N Rom Yazılım indir!!

Buradaki ROM'u dene kardeşim, anlatımda gayet anlaşılır bir şekilde yazılı. Bunları sorunsuzca yaparsan açılacaktır

Teşekkür ederim deniyorum kardeşim size tekrar döneceğim.

@Guneszade hocam verdiğiniz linkteki fimware linki kırık ben başka bir dosya buldum fakat bootloader den kurmaya çalıştığımda şu hatayı alıyorum;
11.png

Teşekkür ederim deniyorum kardeşim size tekrar döneceğim.

@Guneszade hocam verdiğiniz linkteki fimware linki kırık ben başka bir dosya buldum fakat bootloader den kurmaya çalıştığımda şu hatayı alıyorum;
Eki Görüntüle 192931
0PFJIMG_A51_UL_L50_DESIRE_SENSE60_MR_HTC_Europe_2.10.401.2_R_Radio_01.01.010_U10305041_08.01.50512_release_454261_combined_signed.zip | by linar10 for Generic Device/Other

Bu firmware'i indirip tekrar deneyin[emoji106]

Merhaba sorun çöüzldü mü? 3 gündür benimde telefon brick oldu açılıp kapanıyor boot ekranında sürekli ve recovery flaşlamama rağmen recovery moduna girmiyor.lütfen yardım edin

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı