HTC Desire Eye vs Sony Xperia M5?

ekremekz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar;
Sony Xperia M5 almaya karar vermiştim ve çıkmasını bekliyordum. Dün Vatanda HTC Desire Eye gördüm ve tasarım, kamera ve işlemcisinin Snapdragon olması gibi nedenlerden dolayı kafamı karıştıran bir telefon oldu. Sizce hangisi daha iyi ve kullanışlıdır?
Sormak istediğim diğer soru HTC de menü aşağı yukarı hareket ediyor bunu sağa sola şeklinde yapabiliyor muyuz?

Kendi orjinal arayüzünde zannediyorum sağ sola dönmesini root işlemi ile yaparsınız. Bir diğer işlem ise farklı bir launcher yüklemek.

Ben de M5 e daha sıcak bakıyorum ama hem fiyatın belirsizliği hem de bir türlü satışa sunulmamış olması sabrımı zorluyor. 3 aydır bir telefon alacağım ve kararsız kalmaktan hala bir telefon edinemedim. Şu çıksın onu alıyım diyorum o çıkıyor bir başkasını görüyorum onu bekliyorum. Şimdi de M5 i bekliyorum fiyatı da uygun olmazsa boşuna beklemiş olacağım.

Peki M5 in fiyatı uygun olmazsa Z3 compact düşünüyordum. Z3 compact yerine HTC desire eye nasıl olur?

m5 minimum 1500 tl olur. c5 bile 1400 tl'den girmişti. z2'yi de düşünebilirsin aslında, eski de olsa hala güçlü bir amiral gemisi.

Arkadaşlar tasarım konusunda da beğendiğim bir telefon olmasını istiyorum. Z serisinin tasarım konusunda beğendiğim serisi z3 ve sonrası. Ama orada da fiyat karşıma çıkıyor. Artık araştırma yapmaktan da sıkıldım bu üç telefondan birini alıp işi bitirmek istiyorum (n):)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı