Çözüldü HTC Desire Z açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
Merhaba Arkadaşlar ,

Htc Desire Z telefonum var , aldığımdan beri ne root ne başka birşey yapmadım , orjinal kullandım , içinde 2.3 işletim sistemi vardı sanırım . Geçen gece telefonu kapatım bidaha açamadım , ekrana HTC resmi geliyor orda kalıyor kapat aç kapat aç , yok bir türlü olmadı. Telefonumun garantisi de bitti, ne yapacağımı bilmiyorum .Yardımlarınızı bekliyorum.

Telefonu kapatın. Ses Kısma tuşuna basılı tutarken + Güç tuşuna basarak telefonu açın. Beyaz bir ekranda HBOOT menüsü gelecek. Burada Ses kısma ve açma tuşları ile menüde dolaşabilirsiniz. Burada Recovery üstüne gelin ve güç tuşuna basın. Recovery menüsüne girince cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayın.

Telefonu kapatın. Ses Kısma tuşuna basılı tutarken + Güç tuşuna basarak telefonu açın. Beyaz bir ekranda HBOOT menüsü gelecek. Burada Ses kısma ve açma tuşları ile menüde dolaşabilirsiniz. Burada Recovery üstüne gelin ve güç tuşuna basın. Recovery menüsüne girince cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayın.

Dediğinizi uyguladım , Recovery bastığımda telefon sanki günceleştirme ekranına benzer bi yer geldi tam sevimdim derken , ekran karardı ve 8 kere telefon titredi ve kapandı 2-3 kere denedim hep aynı tepkiyi verdi.

forum.andronova.net'te arkadaşlarım ve telefonu kullananlar var. Eğer sorunu burada çözemezsen orada konu aç.

Tamam. En azından HBOOT açılıyor dimi? HBOOT açıkken bir foto çekip paylaşır mısınız. Imgur.com'a yükleyin.

imgur: the simple image sharer

Resmi net çekebileceğim bi makine yok :( O yüzden HBOOT taki yazıları buraya yazayım.

Kod:
VISION PVT SHIP S-ON
HBOOT-0.85.0013
MICROP-0425
RADIO-26.10.04.03_M
eMMC-boot
Apr 11 2011,23:26:27

HBOOT

<VOL UP> to previous item
<VOL DOWN> to next item
<POWER> to select item

FAST BOOT