HTC One M8 Düzgün ROOT Olmuş Mudur?

kornoloji

Kilopat
Daha fazla  
HTC One M8 cihazımda yüklü gelen uygulamaları kaldırmak için ROOT atmayı denedim ama düzgün olup olmadığı konusunda kararsızım.

Daha önce ROOT atmadım ve farklı kaynaklardan araştırdıkça kafam karıştı. Güvenilir olduğunu düşündüğüm bir kaynaktan yönergeleri izledim.

Öncelikle HTCdev sitesinden yönergeleri takip edip "bootloader" kilidini kaldırdım.

Daha sonra aşağıdaki videodaki gibi All-in-One Toolkit kullanarak TWRP 3.2.1 güncel versiyonunu flaşladım. Sonra da TWRP menüden güncel olan SuperSu 2.82 versiyonunu flaşladım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Telefon açılınca SuperSu açıldı. Root Checker programı ile kontrol ettim "kök erişimi bu cihaza düzgün bir şekilde yüklendi" dedi.

Yüklü gelen programları hangi programla denediysem kaldıramadım. Ayarlar/Uygulamalar menüsünde kalkmış gözüküyor ancak ana ekrandan gitmiyor. Telefonu yeniden başlatınca yine geliyor.

Denediğim bazı programlar;
Titanium Backup,
System App Safe Remover,
Root Uninstaller

Stok android(6.0) kullanıyorum. ROM yüklemedim.

Sizce telefon düzgün ROOT olmuş mudur? Nasıl emin olabilirim?

Ben bu uygulamaları nasıl kaldırabilirim?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı