HTC One M8 Ön İnceleme

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
HTC’nin 2014 amiral gemisi HTC One M8 video ön inceleme ile karşınızda. Bu kısa ön incelememizde One M8′in tasarım, donanım ve yazılımda ilk...
L5RMOZFoBPc

Daha fazlası...

Telefonu gerçekten çok beğendim. Ama kullanmayacaksanız hiç bir anlamı kalmaz. 300 TL'ye Vadofone Smart Mini aldım. Tabi ki giriş seviyesi bir telefon ama özellikleri gayet iyi, android sürümü olarak hiç sıkıntı çekmiyorsunuz. Google Play'de ne varsa hemen hemen çalıştırıyor. Dungeon Hunter 4'dan Nfs Mostwanted'a kadar... Şimdi arkadaşım Iphone 5s aldı, onunla benim yaptığımın arasında hiç bir fark yok. Tabi ki zevk meselesi ama kullanana hitap ediyor. Şimdi fotoğraf çekmeyi sevmeyen insan Lumia 1020 alıp ne yapsın? :)

Bu da özelliklerini kullanan için harika bir telefon özellikle önceki Htc One kamerası ile iddalı telefondu.

Bu telefonun kamerasını Lumia 1020 ile kıyaslarsak hangisi öne geçer? Gerçi asıl alıp incelemenizi yapmadınız ama sorduk artık ne zaman cevaplanırsa... :)

Doğrusunu yapmışsın, herkes ne kullanacaksa onu almalı. Sadece telefon olarak kullanacaksan düz telefon+7 inç tablet bile alabilirsin örneğin. En pahalısını almak şartmış gibi bir izlenim var, bu doğru değil. Ben ilk akıllı telefonumu çalıştığım online yayında, yayın yönetmeninin izninde sitenin tam takibi bana kaldığında bu amaçla almıştım.

Lumia 1020'nin kamerasının renk değerleri, ışık değerleri açısından kolay kolay aşılacağını sanmıyorum ama cidden kıyaslamak gerekiyor :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı