HTC Vive Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Gelecek hafta başında ön siparişe çıkacak olan HTC Vive için önerilen sistem gereksinimleri yayınlandı. HTC ve Valve işbirliğiyle hazırlanan Vive sanal gerçeklik sisteminin ticari sürümü, Barselona’daki MWC 2016’da tanıtıldı. Gelecek hafta Pazartesi günü ön siparişlerine başlanacak ürünün fiyatı ise 799 dolar. Valve, bilgisayarların HTC Vive ve diğer sanal gerçeklik ürünleriyle uyumluluğu test etmek için kısa bir süre önce test

HTC Vive Sistem Gereksinimleri Açıklandı Technopat

Daha fazlası...

merhabalar hocam ben video montaj yapıyorum bilgisayarım yetersiz bilgisayar toplamak istiyorum yardımcı olma ihtimaliniz var mı?

Abi benim bilgisayar GeForge GTX 580 grafik kardi Intel Core i7-3930kCPU 3.20 ghz islemci 16 GB ram ve anakart olarak asus P9X79 pro kulaniyorum sence vive yi calistirirmi ?

benim bilgisayarımın ekran kartı gtx960 ama minimum ekran kartı gtx970 diyor ben simdi steamdan falan oyun alsam oynayamayacak mıyım ? yada telefonum samsung s7 edge burdan oyun oynayabilirmiyim ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı