HTC VİVE'ı nasıl buldunuz?

HTC VİVE'ı nasıl buldunuz?

• Güzel

• Geliştirilmeli

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Kesinlikle geliştirilmeye ihtiyacı var. Gerçekten bütçesi olan alabilir. Ama 800 dolar verip aldığınız ürün aslında mükemmele ulaşmamış bir ürün. Ben şahsen StarVR'ı da deneyimleyip bir bakacağım. VR'da asıl olay ikinci perdede olacak gibi. Özellikle şu sabit bir yerde de hareket etmemizi sağlayan cihazlar alınabilir hale gelince işler çok daha güzel olacak.

VR geleceğin teknolojisi ama şu an işin daha başlarındaymışız gibi görünüyor bence. Mevcut donanımların sunduğu deneyimler daha ileri götürülmeli diye düşünüyorum.
Kısa zamanda çok yol alırız umarım.

Ben de HTC VİVE için oyun arayüzü geliştiren bir şirketin yazılımını geliştirdiğim için evime kadar HTC VİVE setinin gelmesi fırsatını yakaladım. Kullanıyorum 2 gündür, öncelikle kotamın içine ettiği için teşekkür ediyorum kendisine :)

Elbette geliştirilmeye ihtiyacı var, şahsen çok rahatsız buldum. Kafada ağırlık yapıyor bana kalırsa, kafamı kaşındırması da cabası. Beklediğim kadar inanılmaz bir gerçeklik de sunmuyor :D
Korkunç videolarda gerçekten korkuyorsunuz ancak sesin de büyük önemi var bu noktada.

İnanıyorum ki kafamda inek taşıyor hissine kapılmayacağım noktalara da getireceklerdir bu teknolojiyi.
Yoksa gerçekten o mekanın içerisinde gibi hissediyorsunuz kendinizi :) Gerçek hayata dönünce insan sinirleniyor.

Geri
Yukarı