HTML + CSS + JS Türkçe kaynak önerisi

Biwkan

Decipat
Arkadaşlar sorum başlıktaki gibi. Normalde yabancı dil konusunda hiç sıkıntım yok.
CSS Tutorial
Bu iki kaynağı inceledim anlatım çok güzel ancak proje üretip geliştiremiyorum kendimi örnek projeler yok. Türkçe kaynak olarak da;
https://gelecegiyazanlar.turkcell.com.tr/benim-sayfam
denedim ancak daha HTML anlatırken işin içine bir anda JS girdi ve kafam çok karıştı. Türkçe kaynak önerilerinizi bekliyorum.

html'i tam bitirip css'e geçeyim onu da öğrenip js'e geçeyim gibi bir düşünceye kapılma. Kitap okur gibi gitmene gerek yok. Html ile iskeleti kurup, css ile süsleyip js ile fonksiyonelite katacaksın. w3.schools kaynak olarak kullanılabilir , çok daha rahat deneyebilirsin. Fakat ben yine Udemy kurslarını öneriyorum. Yapılanı görüp kendinde denemen daha yararlı olacaktır.

Anlamadığın kısımları burada kod olarak paylaşırsan daha rahat yardımcı olabiliriz, sorular çözülüyor genelde forumun bu kısmında.

İlla ki öğrenecem diyorsan video izlemeni tavsiye ederim(eğitim seti) ücretsiz bir eğitim seti izle anlatılanları kendinde yap.HTML ve CSS için ben video izlememiştim neredeyse anca temelimi atmıştım o da baya eskiydi 5 site verdiler bana bunları yap tasarımlarını çıkart html css ile dediler o şekilde öğrendim bura nasıl ora nasıl derken çok zorlanmıştım ama yapmıştım sonra 2. siteye geçtim 1.site 2.sitede iken çok kolay gelmişti bu böyle 5'e kadar gitti 5'i yapmamıştım ama sanırım.

Geri
Yukarı