HTML, CSS, JS ve PHP öğrenerek iş bululabilir mi?

567193

Centipat
Kursa yazıldım web tasarım ve yazılım için ancak iş imkanları nasıldır acaba? Ekstra bir şeyler daha bilmem mi gerek yoksa işsiz mi kalırım?

Unutma karşında 100.000 lerce rakip var iş verenler neden senden daha yetenekli insanlar varken seni seçsinler kendini bu dillerle kısıtlama öğrenebiliceğin bu bütün kaynakları sil süpür.

Eğer bu işi ömürlük istiyorsan öğrenebiliceğin kadar dili öğren ne kadar çok dil o kadar artı.

Öncelikle kursta başarılar diliyorum umarım kaliteli eğitimi olan bir yerdir. Ben özel bir şirkette Full-stack developer olarak çalışıyorum. Çok dil öğrenmek diye bir şey yoktur. 1 tane dili her şeyiyle öğrendiğinizde başka bir dile geçiş yaptığınızda adaptasyon süreciniz en fazla 2 ay olur. O yüzden başlangıçta her dile saldırmayın. İş bulmaktaki en büyük artılardan bir tanesi yaptığınız projelerdir. Kesinlikle emek verdiğiniz projeleri özgeçminize ekleyin ama basit düzeydeki projeleri asla eklemeyin siz eklerken artı puan olarak düşünüyorsunuz ancak aksine eksi olarak yansır. Öğrenmek için elinizden geleni yapın bol bol proje yapın sonra iş başvurularına saldırırsınız. Yolunuz açık olsun.

Geri
Yukarı