HTML, CSS Kurs Tavsiyesi

RetinaQHD

Attopat
Selam dostlarım. HTML ve CSS öğrenmek istiyorum. İlk öncelikle bunları öğrenip ardından JS, PHP gibi dillere yöneleceğim. Bana HTML ve CSS için kurs önerir misiniz? Udemy olur veya farklı kaynaklar olur fark etmez. Bütçem 1000TL ile sınırlıdır.
İyi akşamlar.

Udemy kurslarına boşuna para verme işine yarayacak kadar CSS öğren yetiyor zaten kodların hepsini ezberlemene gerek yok YouTube HTML CSS dersleri yazarsan binlerce içerik var onlara bakıp öğrenebilirsin. Öğrendiğin kodları projeler yaparak kendini geliştirebilirsin.

Selam dostlarım. HTML ve CSS öğrenmek istiyorum. İlk öncelikle bunları öğrenip ardından JS, PHP gibi dillere yöneleceğim. Bana HTML ve CSS için kurs önerir misiniz? Udemy olur veya farklı kaynaklar olur fark etmez. Bütçem 1000TL ile sınırlıdır.
İyi akşamlar.
Patika.dev sitesine bakmanı öneririm Türk yapımı ücretsiz güncel yazılım ve programlama kursları var

HTML CSS için kursa para vermene gerek yok. Youtube gayet yeterli bunun için. Javascript için yine Youtube ile başlayıp ileri düzeyde Udemy'e geçiş yapabilirsin. PHP için ise Prototürk kanalında katıl üyesi olursan PHP derslerine erişim sağlayabiliyorsun. Kendisi Türkiye'de PHP denince akla gelen isimlerden. Dolayısıyla dersleri gayet yararlı olur.

Patika. Dev iyidir onun dışında HTML CSS ile aman aman vakit harcamanızı tavsiye etmiyorum temel olarak bilseniz yeter zaten HTML'de Max 10-15 tag kullanacaksınız en çok kullanılan 10 Tag'i bilseniz yeterli. CSS'de oldukça önemli ama hepsini çalışıp ezberlemek bayağı zor iş ihtiyaç halinde neyi nasıl yapacağınızı bildiğiniz sürece internetten bakıp ona göre kodlama yapmanızı öneririm. Bunları söylememin sebebi daha başlangıçtan buralarda learning hell (öğrenme cehennemi)'e düşüp motivasyonunuzu kaybetmeyin.

Geri
Yukarı