HTML-CSS Programlamaya Giriş Yapmak

meteglmz

Hectopat
Ben yazılıma çok meraklıyım bu yüzden yazılım dili öğreniyorum. Yaptığım araştırmalarda yazılıma HTML/CSS ile başlamam gerektiğini öğrendim. Şu an ise HTML'yi öğrendim ve CSS'e geçtim ve bitirmek üzereyim. Ve yaşım 14, şu an bir proje yapmak istiyorum ama benimle beraber yazacak birisini bulamıyorum ne yazık ki. Sonuç olarak yazarken hem bana daha iyi öğretecek hemde farklı şeyler katacak birisini arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
HTML bir programlama dili değildir. HTML bir işaretleme dilidir.

Yazılıma öncelikle algoritma mantığını öğrenip sonra bir dil ile başlaman daha iyi olacaktır.

Ben şahsen Pyhton ile başlamanı öneririm. Mantığını kavradıktan sonra ve biraz da gayretli olduktan sonra kolay bir dil.

Html ve Css den sonra python'a geç, ayrıca yanına birisini araman mantıksız. her şey İnternetde mevcut bir şeyleri kendin 'araştırarak öğrenmeyi' öğrenmelisin. Ayrıca ne öğrensem kardır gözüyle bak bir şeylere emin ol öğrendiğin her bir şey başka bir şeyi öğrenmeni kolaylaştıracaktır.

HTML bir programlama dili değildir. HTML bir işaretleme dilidir.

Yazılıma öncelikle algoritma mantığını öğrenip sonra bir dil ile başlaman daha iyi olacaktır.

Ben şahsen Pyhton ile başlamanı öneririm. Mantığını kavradıktan sonra ve biraz da gayretli olduktan sonra kolay bir dil.
html-is-not-a-programming-language-l-program-in-html-31459651.png

Eğer web tasarım ile ilgileneceksen HTML öğrenebilirsin. Tabi bu tek başına yetmez. CSS de öğrenmen gerekir. Zaten kolaydır. Çok kısa sürede öğrenirsin.

Programaya giriş için Python ile başlayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı