HTML - HTML 5, CSS - CSS3 öğrenme ve tavsiye

Neukâlion

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlıktaki gibi HTML ve CSS öğrenmek istiyorum.
Sonrasında ise JavaScript, Node, React.js öğreneceğim asıl bunları öğrenme sebebim ise okul derslerimiz.
1 ay sonra okulum açılıyor derslerimiz ise;

PHP ile web programlama.
Node.js ile web programlama.
React.js ile uygulama geliştirme.
Veri tabanı.

Okulum açılmadan ben HTML ve CSS öğrenmek istiyorum.
Bir sürü Udemy kursu aldım hepsine dair ve okulum açılana kadar daha doğrusu okulum bitene kadar 7/24 boşum.
Asıl hedefim ise web tasarım uzmanı olmak daha doğrusu başta web tasarım Junior'u olmak.
2025 Hazirana kadar zamanım var sizce o zaman kadar gelişebilir miyim?
Ya da sizce web tasarım uzmanı olma konusunda mı ilerlemeliyim yoksa C#, Python, etik hacker kursları alıp başka dallarda mı ilerlemeliyim kısacası 2025 Hazirana kadar nasıl bir yol izlemeliyim?
Rica ediyorum konuyu gören arkadaşlar değerli yorumlarını eksik etmezler ise çok sevinirim...

Dostum ne olacağını kendin seç ancak izleyerek öğrenilmiyor. Proje geliştirirsen çok hızlı bir şekilde gelişebilirsin.

Nasılda öğrenileceğini çok iyi biliyorum tek sıkıntım hangisinden başlamalıyım sonuçta yani 2 yıl boyunca oturup sürekli o yönde çalışacağım. O yönde kurslara katılıp sertifikalar alıp üzerine Udemy, YouTube vb. platformlardaki bütün videoları izleyip hattasında daha detayına inip kodlamalar yapıp; temel seviyeden, en üst seviyeye kadar projeler tasarlıyacağım. Ama sonucunda işsiz kalmak iş bulamamakta var. Amacım şu yani web tasarım uzmanı olma yolunda ilerleyip kendimi 2 yıl boyunca eve kapatıp o alandaki bütün sertifikaları almaya çalışıp kursları izleyip bitirip Udemy olsun, YouTube olsun yoluma böyle mi devam etmeliyim? Yoksa C#, Python öğrenip yanında da Linux etik hacker falan yoluma öyle mi devam etmeliyim? Nasıl öğrenileceğini çok iyi biliyorum hocam bunada bütçemde yetiyor her şeyi için ben sadece sonucunda etinden, suyundan, sütünden kısacası ekmeğinden faydalanmak istiyorum. Yıl sonra; AAA! Keşke buna çalışsaydım bak iş imkanı daha çokmuş kimseye sormadan yanlış şeyler yaptım! Ben bir ahmakım, salağım! Diye oturup hüngür hüngür üzülmek istemiyorum. Sadece siz dostlarımın, Technopat Sosyal'den abilerimizin, ablalarımızın, bilgili kişilerin değerli bilgilerine başvuruyorum. Sonucunda üzülmemek için. Değerli yorumunuz için yine de teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı