HTML için kurs önerisi

huseyin066140

Femtopat
Merhaba, ben HTML öğrenmeye çalışıyorum. BTK Akademiyi faydalı buldum ve eğitimlerine başladım. Eğitim yaklaşık 14 saat. Sizlerde bir kontrol ederseniz ve ne kadar öğrenebileceğimi söylerseniz sevinirim. HTML’i ileri düzeyde yazmak istediğim için temelden ileri düzeye tamamen öğrenebileceğim bir eğitim varsa öneride bulunabilirsiniz. Teşekkürler. (İngilizce biliyorum yani İngilizce ya da Türkçe kaynaklar önerebilirsiniz)

Son düzenleme:
Açıkcası zaten belirli bir eğitimi izlemiş ve tamamlamışsınız bu saatten sonra oturup video izlemek yerine kendinizi projelerde geliştirmelisiniz. Zaten mantık çok basit, size lazım olan bir kodu internetten baktıktan sonra bir daha unutmazsınız diye düşünüyorum.

Açıkcası zaten belirli bir eğitimi izlemiş ve tamamlamışsınız bu saatten sonra oturup video izlemek yerine kendinizi projelerde geliştirmelisiniz. Zaten mantık çok basit, size lazım olan bir kodu internetten baktıktan sonra bir daha unutmazsınız diye düşünüyorum.
İzlediğim eğitimde sadece temel şeyler vardı. Örnek verirsek div gibi kodlar yok. Linkler resimler ve basit kodlar vardı. İşe css girmeyince öğrenmek de zor oluyor biraz Id class gibi şeyleri. Bu yüzden birinin anlatması daha iyi oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı