HTML ödeme sayfası oluşturma

edgn49

Hectopat
Daha fazla  
Benim bir sitem var. Bu sitede dijital kod satmak istiyorum. Ve bunun için de ödeme ekranı eklemek istiyorum. Ve ödeme yapıldıktan sonra da dijital kodun gözükmesini istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu HTML ile yapamazsın. HTML statik bir dildir. Tasarım dilidir. Dinamik yani hareketli bir site kurmak için programlama bilmelisin. Php, Asp, Sql, Java vs. Ayrıca internet üzerinden satış yapman demek e-ticaret demektir ki bunun için de vergi ödemen gerekir. Aynı zamanda kullanıcı bilgilerinin güvenliği için sitenin güvenlikli bir site olması gerekir.

Vizra scripti ile bu işlemi yapabilirsin.
Ödeme geçildikden sonra kod müşterinin ürünler sayfasında gözükür.
İstersen otomatik olarak mailine de gönderebilirsin.

Küçük bir programlama bilgisiyle iyzico nun ödeme sistemlerini kullanabilirsin.Bir kaç tane firmaya kurdum kurulumu banka sanal poslarına göre hem kolay hemde formu ve taksit seçenekleri otomatik olarak geliyor.İşlem sonunda onay sayfasına yönleniyor burada istediğin dijital kodu verebilirsin

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı